تصادفات ساختگی دراستان ایلام فرایند افزایشی داشته است

به گزارش تور انگلیس، رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان ایلام گفت:تصادفات ساختگی دراستان ایلام فرایند افزایشی داشته است.

تصادفات ساختگی دراستان ایلام فرایند افزایشی داشته است

به گزارش خبرنگار از ؛ رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان ایلام درنشست هم اندیشی با رئیس سازمان پزشکی قانونی استان که با حضورکارشناسان تصادفات برگزارشد،گفت :پلیس راهور و سازمان پزشکی قانونی دو دستگاهی هستندکه درآنالیز شرایط مصدومین و متوفیان تصادفات رانندگی مسولیت های مشترک دارند .

سرهنگ ابوالفضل کوهزادی رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان ایلام اظهارداشت: لازم است کارشناسان این دو سازمان به منظور احقاق حق زیان دیدگان با دقت نظر فراوان به آنالیز تصادفات و شرایط مصدومین بپردازند.

سرهنگ کوهزادی در ادامه با اشاره به اینکه پلیس راهور و پزشکی قانونی دو مرجع رسمی ارائه آمارمصدومین و کشته های سوانح و حوادث ترافیکی می باشند، اضافه نمود: براین اساس باید کوشش کنیم تا آمار های دقیق و بدون اختلاف که مبنای تصمیم گیری و تصمیم سازی است به مسئولین ارائه کنیم.

در ادامه این جلسه رئیس سازمان پزشکی قانونی استان ایلام هدف از این نشست را ارتقاء توانمندی کارشناسان تصادفات در کشف و شناسائی تصادفات ساختگی اعلام کردو اضافه نمود: باتوجه به روندافزایش تصادفات ساختگی دراستان ایلام مصم هستیم برای مقابله با این پدیده مذموم اطلاعات و تجارب خود را به کارشناسان راهور که بطو رمستقیم با این موضوع درگیرهستند انتقال دهیم.

دکتر مهدی علی زاده مهاجر توضیح داد:براساس تحقیقات اجرا شده این پدیده ناهنجار اجتماعی دراستان ایلام به واسطه شرایط خاص مالی و مولفه های دیگر از قبیل بیکاری، بیشتر است.

او با بیان اینکه این گونه افراد فرصت طلب عموما ازقشرجوان و بیکار جامعه واکثر دارای سوابق کیفری بوده و بصورت شبکه ای باهم در اتباط هستند، خاطر نشان کرد: آنالیز های ما نشان می دهد در یک بازه زمانی یک ماهه دری کی از روستا ها 11 مورد تصادف ساختگی جرحی اتفاق افتاده است.

رئیس سازمان پزشکی قانونی استان ایلام گفت:تمامی دستگاه های نظامی، قضائی و بیمه ها می توانند با شناسائی به موقع این افراد و اعمال مجازت های سنگین با این پدیده برخورد نمایند.

غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 80

به "تصادفات ساختگی دراستان ایلام فرایند افزایشی داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادفات ساختگی دراستان ایلام فرایند افزایشی داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید