خبرنگاران تردد در جاده هراز از صبح فردا امکان پذیر است

به گزارش تور انگلیس، تهران- خبرنگاران- بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور تردد روزانه از قطعه یک آزادراه تهران- شمال از امروز مجددا انجام می گردد و تردد شبانه در جاده هراز تا پنج صبح فردا ممنوع است.

خبرنگاران تردد در جاده هراز از صبح فردا امکان پذیر است

مرکز مدیریت راه های کشور اطلاع داد که جاده هراز(تونل های سد، وانا، تکاور، زیارباغ) دراستان مازندران، از 15 تا16 اردیبهشت (به مدت 2 شب)، از ساعت 21 تا5 صبح روز بعد، به دلیل اجرای عملیات تعمیر سیستم روشنایی در کیلومتر 28 تا 95، مسدود بوده و تردد از جاده های جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می گردد.

گزارش این مرکز از آخرین شرایط جاده های شمالی از تردد روان و بدون بارندگی در جاده های چالوس، هراز ، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت و قطعه یک آزادراه تهران- شمال خبر می دهد.

آخرین شرایط ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک سنگین در جاده شهریار-تهران محدوده شهرقدس حکایت دارد.

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای جاده های مسدود و ممنوع، مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار 300 شمار فعال در جاده های برون شهری، نسبت به روز قبل 0.2درصد افزایش تردد را نشان می دهد.

گزارش مرکز مدیریت راه ها اضافه می نماید که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود 17درصد و اوج تردد بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 4 تا 5 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

همچنین آزادراه تهران - شمال (قطعه یک) ، واقع دراستان تهران نیز تا 15 خرداد، از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد ، به دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند ، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 337

به "خبرنگاران تردد در جاده هراز از صبح فردا امکان پذیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تردد در جاده هراز از صبح فردا امکان پذیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید