فلیت نسخه جدید پیام های توییتر

به گزارش تور انگلیس، ین کار، تغییری چشم گیر در توییتر است و هیجان زده هستیم که ببینیم اجرای آزمایشی آن (از امروز در برزیل) چه نتیجه ای دارد و مشتریان چگونه از آن استفاده می کنند.

فلیت نسخه جدید پیام های توییتر

این پیام ها فقط در صورتی قابل مشاهده اند که کاربر وارد صفحه فرد مورد نظر شود و روی تصویر او کلیک کند

توییتر نسخه جدیدی از پیام های توییتری به نام فلیت عرضه کرده است که پس از انتشار ناپدید می شوند. این پیام های موقتی قرار است خصوصی تر هم باشند و در محیط عمومی و در پیام های مستقیم، نمی توان در مورد آن ها اظهار نظر کرد.

علت ارائه چنین قابلیتی، ناراضی بودن کاربران از عمومی بودن بیش از حد و دائمی بودن پیام های توییتری است. پیشتر، شماری از برنامه های ثالث این قابلیت را عرضه می کردند که بتوان پیام های توییتری را مدتی بعد از انتشار، پاک کرد. اما قابلیت فلیت درون برنامه توییتر تعبیه شده است و راه های بیشتری برای پنهان نگه داشتن پیام ها به دست می دهد.

این پیام ها فقط در صورتی قابل مشاهده اند که کاربر وارد صفحه فرد مورد نظر شود و روی تصویر او کلیک کند. از این لحاظ، این امکان بیشترین شباهت را به قابلیت بسیار محبوب داستان واره در اسنپ چت و اینستاگرام دارد که به کاربر امکان می دهد پیام هایی انتشار دهد که فقط به مدت 24 ساعت در دسترس باشند.

کیوان بیک پور، رئیس تولید توییتر، گفت که این قابلیت در حال حاضر در برزیل و برای سامانه های اندروید و آی. او. اس تحت آزمایش است و انتظار می رود در صورت موفقیت، در سایر کشور ها نیز به اجرا درآید.

او در توییتی نوشت: مردم اغلب پیش ما گله می کنند که احساس خوبی ندارند از این که هرکسی می تواند پیام های آن ها را ببیند و پاسخ دهد و پیام حالت دائمی و جلوه فروشانه (که آدم مدام با خودش بگوید، چند نفر پسند کردند و چند نفر بازنشر کردند؟) دارد.

فلیت روشی برای هم رسان کردن فکر های گذرا است و بر خلاف توییت، بعد از 24 ساعت ناپدید می شود و نمی توان آن را بازنشر یا پسند کرد یا در فضای عمومی به آن پاسخ داد. به فلیت فقط با پیام مستقیم می توان واکنش نشان داد.

می دانم دارید فکر می کنید این که خیلی شبیه داستان واره است! بله شباهت های بسیاری با قالب داستان واره دارد که برای مردم آشناست.

اما عمداً کاری کرده ایم که در چند مورد با داستان واره فرق داشته باشد تا حین استفاده از آن، کاربران بیشتر بر هم رسانی و مشاهده افکار یکدیگر تمرکز کنند.

این کار، تغییری چشم گیر در توییتر است و هیجان زده هستیم که ببینیم اجرای آزمایشی آن (از امروز در برزیل) چه نتیجه ای دارد و مشتریان چگونه از آن استفاده می کنند.

منبع: ایندیپندنت

منبع: فرادید
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 195

به "فلیت نسخه جدید پیام های توییتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلیت نسخه جدید پیام های توییتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید