مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا

به گزارش تور انگلیس، با پیشرفت برنامه ­ها، مفاهیم مختلفی مورد بررسی قرار گرفتند. در فوریه سال 1956، از طرح پیشنهادی یک ستاره رونمایی شد. در این ستاره یک تصویر کاریکاتوری از فرد مشهور مورد نظر حک شده بود و سنگفرش اطراف آن در پیاده رو، به صورت آبی و قهوه­ای طراحی گردیده بود. بعداً اظهار شد که ایجاد کاریکاتور، زیادی دشوار است و رنگ­های پیاده رو به مشکی و مرجانی تغییر داده شدند. طبق گفته ­ها، تاجر هالیوودی به نام سی. ای. توبرمن ایده سنگفرش آبی و قهوه­ای پیاده رو را رد نمود چون این ترکیب رنگ، با ساختمان جدیدی که او در بلوار هالیوود بنا می­کرد همخوانی نداشت.

مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا

در همین حال، برنامه تشکیل حوزه ارزیابی در شهر نهایی سازی می­شد. هزینه ساخت پیاده رو، شامل نورپردازی خیابان جدید و کاشت درخت، حدود 25/1 میلیون دلار تخمین زده شد. هر یک از صاحبان املاک مجاور پیاده رو، 85 دلار برای برنامه پرداختند و به این ترتیب برنامه انجام شد.

در 8 فبریه 1960، کار ساخت و ساز پیاده رو به طور جدی شروع شد. اولین ستاره ­ای که باید در پیاده رو جدید حک می­شد، متعلق به استنلی کرامر بود. این ستاره در تاریخ 28 مارس 1960 نزدیک بخشی بین هالیوود و گاور قرار گرفت. در پاییز همان سال، کار آنقدر پیشرفت کرده بود که تصمیم گرفته شد پیاده رو در تاریخ 23 نوامبر 1960، همزمان با پیاده روی کریسمس هالیوود، وقف شود. ای. ام استوارت به عنوان صاحب ایده اصلی، به سمت رئیس کمیته تکمیلی منصوب شد. او برای اعلام تکمیل پروژه، مراسم را برنامه ریزی کرد. کار در بهار سال 1961 تکمیل شد و در نهایت انجمن امور عمومی، پیاده رو را با 1558 ستاره اولیه پذیرفت.

منبع مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا

انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 1191

به "مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید