استفاده از فناوری دیپ فیک در فیلم Uncharted

به گزارش تور انگلیس، یکی از کاربران یوتیوب با جایگزین کردن ظاهر ناتان فیلون به جای شخصیت Nathan Drake به شباهت بسیار زیاد این بازیگر با شخصیت بازی آنچارتد پی برد.

استفاده از فناوری دیپ فیک در فیلم Uncharted

به گزارش خبرنگار ، از زمان انتشار اخبار مربوط به ساخت فیلم Uncharted اخباری مبنی بر ارسال درخواست به Nathan Fillion برای بازی در نقش شخصیت Nathan Drake در این فیلم منتشر شد که طبق اعلام عوامل سازنده فیلم، هدف از انتخاب این بازیگر وجود شباهت های بسیار زیادی بدنی و ظاهری این بازیگر به شخصیت اصلی داستان بازی Uncharted است. به تازگی نیز یکی از کاربران یوتوب تواسنته است با استفاده از فناوری جایگزینی چهره، ظاهر ناتان فیلون را جایگزین شخصیت اصلی داستان بازی Uncharted 4: A Thiefs End کند، اما صدا و حرکات شخصیت طراحی شده توسط این کاربر یوتوب، همان مواردی است که در بازی Uncharted 4: A Thiefs End وجود داشت.

بر اساس آنچه که توسط این کاربر یوتوب در فضای مجازی متتشر شده است، ظاهر شخصیت ناتان کمترین میزان تفاوت را با شخصیت اصلی داستان بازی دارد که نشان می دهد بازیگری که عوامل سازنده فیلم آنچارتد انتخاب نموده اند بهترین گزینه برای ایفای این نقش است.

ناتان فیلیون نیز درباره انتخاب وی به عنوان بازیگر فیلم آنچارتد اعلام خوشحالی کرد؛ گفتنی است که وی در گذشته در یک فیلم کوتاه 15 دقیقه از بازی آنچارتد ایفای نقش نموده است که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد و نشان داد که این فرد توانایی بالایی در ایفای نقش این شخصیت داشته باشد.

فیسبوک، پیش از گوگل قصد خرید فیت بیت را داشت

فیلم مربوط به بازی آنچارتد از سال 2008 در حال ساخت است، اما با مسائل بسیار زیادی در این راه روبرو شده و تا به امروز حدود 6 بار کارگردان این فیلم عوض شده است؛ اما هنوز هم فراوری این فیلم متوقف نشده است و کارگردان جدید این فیلم در حال اجرا اقدامات مربوط به از سر گیری مراحل ساخت این فیلم است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 365

به "استفاده از فناوری دیپ فیک در فیلم Uncharted" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از فناوری دیپ فیک در فیلم Uncharted"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید