طعنه سنگین انصاری فرد به تراکتور

به گزارش تور انگلیس، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نسبت به اظهارات مسئولان تراکتور و اتفاقات ملاقات با این تیم واکنش نشان داد.

طعنه سنگین انصاری فرد به تراکتور

جهت دریافت مشاوره خدمات تراکت های خلاقانه از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمدحسن انصاری فرد درباره حواشی بازی پرسپولیس و تراکتور اظهار کرد: ما مستنداتی را تهیه کردیم که آن را ارائه خواهیم کرد. سنگ پرانی ها از سوی طرفداران تراکتور آغاز شد. حتی طبق برنامه ریزی های اجرا شده، مشوقین ما اقدام به تهیه گل برای تقدیم به تماشاگران تیم تراکتور کردند، اما درپی شعار ها علیه آن ها این امر سرانجامی نداشت و در ادامه نیز شاهد سنگ پراکنی ها بودیم.

او با بیان اینکه متاسفم که این ملاقات مصدومانی داشت، ابراز کرد: به طور کلی آغاز نماینده بسیاری از اتفاقات طرفداران تیم حریف بودند و طرفداران پرسپولیس هم در معدود مواردی واکنش نشان دادند که البته باید مراقب باشند و تحت حاشیه سازی رقبا قرار نگیرند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توضیح داد: متاسفانه در خانه حریف طی این سال ها شاهد انواع شعار ها و اتفاقات بوده ایم و در تهران هم همین طور. بنده هیج شعاری علیه هیچ تیمی را تایید نمی کنم، اما بعضی مدیران هم به جای نادیده دریافت اقدامات تماشاگران خود کوشش ننمایند با اتهام زنی به پرسپولیس مانع از تکرار موفقیت های آن شوند، بلکه تصمیمات درست تر بگیرند و تیم قوی تری داشته باشند که بتواند مانع از قهرمانی سرخ ها گردد. آیا ما بعد از باخت در بازی رفت به رغم کلکسیون اتفاقات و ناهنجاری ها بلوا درست کردیم یا فرافکنی کردیم؟

انصاری فرد یادآور شد: روی سکو ها اتفاقات دیگری هم از سوی طرفداران حریف رخ داد که ترجیح می دهم بیان نکنم. بدتر از آن را هم در بازی رفت شاهد بودیم. این مسائل باید جمع و جور گردد و شاهد تکرار آن نباشیم و تصمیماتی نیز باید در این خصوص اتخاذ گردد، نه اینکه نسبت به بعضی مسائل چشم پوشی گردد و تخلفات بعضی تیم ها در سطحی باشد که رسانه ها هم از طرح آن ها چشم پوشی نمایند.

او درباره داوری مسابقه گفت: نمی خواستم وارد این حرف ها شوم، اما حال که مرتب مصاحبه می نمایند و بیانیه می دهند، باید بگویم داور می توانست خانزاده را در صحنه ای که به بیرانوند لگد می زند، اخراج کند؛ کارشناسان هم می گویند این اقدام سه، چهار جلسه محرومیت دارد؛ طبق آنالیز یک بازیکن دیگر تیم تراکتور که در دقیقه 45 کارت زرد گرفت، در حالی که پیش از آن با تکل از پشت روی ترابی مانع حمله خطرناک پرسپولیس شد و در آن صحنه هم می بایست اخطار دیگری دریافت می کرد. همچنین ما مستنداتی داریم که بعضی بازیکنان کارت زرد دریافت نموده تراکتور دست به اعتراض ها و اقداماتی زده اند که بدون تردید داور می توانست به آن ها کارت زرد نشان دهد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: تصاویر موجود نشان می دهد که یک بازیکن به هنگام تعویض چه فحاشی و لفظ زننده ای به سمت تماشاگران ما بکار می برد و امیدوارهستیم برخورد لازم صورت گیرد، نه اینکه فقط بیرانوند بعد از بازیِ رفت محروم گردد.

انصاری فرد توضیح داد: اخطاری که بیرانوند به بهانه اتلاف وقت دریافت کرد هم کاملا بی مورد بود چراکه بازیکن تراکتور در حال تعویض بود و اقدام دروازه بان پرسپولیس به هیچ عنوان نمی توانست اتلاف وقت تلقی گردد. ما درخواست رسمی داریم این اخطار طبق قوانین پاک گردد. همچنین کارت های زردی که به سید جلال حسینی و مهدی ترابی داده شد، به زعم اغلب اعضای تیم و به خصوص اعضای کادر فنی سختگیرانه بود و داور می توانست به آن ها کارت ندهد.

او ادامه داد: در مجموع بهتر است مسؤولان تیم تراکتورسازی بگویند که نسبت به چه چیزی اعتراض دارند. درباره محرومیت شجاع خلیل زاده هم باید بگویم مسؤولان کمیته انضباطی تاکید داشتند او بخاطر اعتراض هایش باید محروم گردد، اما مورد تعیینی به جز اعتراض به داوری بیان نشد. خلیل زاده بعد از دربی هم 2 جلسه محروم شد که مستحق آن نبود؛ چرا برداشت کمیته انضباطی از یک عکس طبق پاسخ خود داور به کمیته استیناف، اشتباه بود و علاوه بر از دست دادن 2 بازی، محرومیت تعلیقی هم در پرنده خلیل زاده باقی ماند که البته قبلا درخواست حذف آن را داده بودیم و کمیته استیناف هم این مسئله را پذیرفته بود؛ چراکه حکم تعلیق شدن یک جلسه از محرومیت این بازیکن 3 ساعت قبل از بازی اعلام شد و خلیل زاده عملا بازی دوم را هم از دست داده بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ابراز کرد: ما نسبت به کم لطفی ها در حق پرسپولیس معترض هستیم و در مورد این بازی هم باید بگویم که تمام مستندات را به کمیته انضباطی ارائه می کنیم. قبلا هم گفته ام پرسپولیس طبق مستندات متضرر و حریفان بهره مند شده اند، اما شاهد اتهام زنی های واهی بعضی تیم ها بعد از هر ناکامی هستیم و خوب می دانیم بعضی کوشش دارند با سنگین کردن جو مانع از تکرار موفقیت های پرسپولیس در راستا قهرمانی شوند. ما جلوی این اتهام زنی ها و هجمه ها می ایستیم و اجازه نمی دهیم بخواهند با فرافکنی فضا را علیه تیم و رقابت عادلانه سنگین نمایند. بعضی باید بدانند جامعه فوتبال خوب می داند روی تخلفات سنگین بازیکنان و تماشاگران کدام تیم ها سرپوش گذاشته شده و چگونه پرسپولیس متضرر شده است.

انصاری فرد اظهار کرد: واضح و تعیین است که پرسپولیس در بازی مقابل تراکتورسازی از اشتباهات داوری متضرر شد و آغاز نماینده اتفاقات روی سکو ها نیز تماشاگران حریف بودند. من امیدوارم با فرافکنی ها برخورد گردد و پرسپولیس از شرایط عادلانه برای رقابت در قهرمانی بهره مند و قاطعانه با سیاه نمایی ها و اتهام زنی ها برخورد گردد.-*****************

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 100

به "طعنه سنگین انصاری فرد به تراکتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه سنگین انصاری فرد به تراکتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید