برگزاری انتخابات زودهنگام در عراق طبق برنامه اعلامی

به گزارش تور انگلیس، نخست وزیر عراق به تمامی وزارت خانه ها و ادارات دولت عراق دستور داد، انتخابات زودهنگام را در موعد خود برگزار کنند.

برگزاری انتخابات زودهنگام در عراق طبق برنامه اعلامی

از پروفایل ما bestcanadatours دیدن نمایید.

مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق به منظور آماده سازی برای برگزاری انتخابات زودهنگام طبق برنامه اعلامی در ششم ژوئن سال 2021 با رئیس و اعضای شورای کمیسیون عالی مستقل انتخابات با حضور شماری از وزیران و فرماندهان امنیتی تشکیل جلسه داد.

وی در این جلسه گفت، دولتش برای برگزاری انتخابات در موعد مقرر به عنوان یک مطالبه مردمی مصمم است و علاوه بر آن برگزاری این انتخابات از اولویت های برنامه دولتی اش است که به آن متعهد شده است.

الکاظمی از کمیسیون انتخابات خواست تمامی تلاش خود را برای تکمیل مقدمات انتخابات به کار گیرد و دولت هم با همه امکانات خود برای برگزاری انتخابات در تاریخ اعلام شده کار می کند.

وی به تمامی وزارت خانه ها و اداره های کشور دستور داد موانع پیش روی انتخابات را رفع و تسهیلات لازم کمیسیون عالی مستقل را فراهم کند و با همه امکانات کار کنند تا این رویداد سیاسی به موقع محقق شود.

نخست وزیر عراق روز جمعه 10 مرداد طی سخنرانی زمان انتخابات زودهنگام عراق را روز ششم ژوئن 2021 (16 خرداد 1400) تعیین کرد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 514

به "برگزاری انتخابات زودهنگام در عراق طبق برنامه اعلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری انتخابات زودهنگام در عراق طبق برنامه اعلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید