جشنوارۀ ملی خبر ایران فراخوان داد

به گزارش تور انگلیس، خبرنگاران/اصفهان به همت دپارتمان ارتباطات و اطلاعات اصفهان و مؤسسه آموزش عالی دانش پژوهان پیشرو، نخستین جشنواره ملی خبر ایران با رویکرد پروندۀ خبری برگزار می گردد.

جشنوارۀ ملی خبر ایران فراخوان داد

سید محمد موسوی، رئیس جشنواره ملی خبر ایران، برگزاری این جشنواره را به منظور ایجاد رقابت در راستای ارتقای سطح اثرگذاری و توسعه فرهنگ مطالبه گری در بیان مسائل و مسائل روز جامعه به وسیله رسانه های رسمی دانست و گفت: تقویت ارزش و اهمیت جایگاه خبرنگاران حرفه ای در تحقیق، سوژه یابی و خلاقیت در شیوه انعکاس اخبار از اهداف این رویداد ملی است.

وی از برگزاری آیین رونمایی و نشست خبری این جشنواره در روزهای آینده اطلاع داد و اظهار کرد: جشنواره ملی خبر ایران با داشتن سرمایه های علمی، پژوهشی و صنفی، در پی کشف شیوه های نوین برای اطلاع رسانی اخبار تا رسیدن به حل موضوع خبر به صورت پرونده طراحی شده و امید است با مشارکت فعالان رسانه استان و کشور به صورت پویا برگزار گردد.

این مدرس علوم ارتباطات، با بیان اینکه جشنواره ملی خبر، دومین دستاورد کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی از بُعد خلاقیت و نوآوری است، شرح داد: هدف این جشنواره داشتن نگاه موشکافانه به اخبار به صورت پیوست در برطرف مسائل جامعه در قالب پرونده خبر و نیز ارزیابی علمی سبک های خبری موجود در بین رسانه ها و تاثیر این سبک ها در مخاطبان است.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی این جشنواره، وی با معرفی سامانه ثبت نام و دریافت آثار جشنواره توضیح داد: علاقه مندان در سراسر کشور می توانند برای شرکت در این رویداد ملی با مراجعه به سایت کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین روابط عمومی ایران به نشانی nipr.daneshpajoohan.ac.ir نسبت به ارسال آثار خود اقدام نمایند.

نخستین جشنواره ملی خبر ایران روزهای 27 و 28 بهمن ماه امسال به وسیله گروه علوم ارتباطات موسسه آموزش عالی دانش پژوهان پیشرو و دپارتمان ارتباطات و اطلاعات اصفهان و با همکاری جمعی از تشکل های مرتبط، نشریات، خبرگزاری ها و اصحاب رسانه کشور برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 1259

به "جشنوارۀ ملی خبر ایران فراخوان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنوارۀ ملی خبر ایران فراخوان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید