سرپرست بانک عامل بخش مسکن منصوب شد

به گزارش تور انگلیس، وزیر اقتصاد در حکمی نادر قاسمی ایمنی را با حفظ سمتِ عضو هیئت مدیره، به عنوان سرپرست جدید بانک عامل بخش مسکن منصوب کرد.

سرپرست بانک عامل بخش مسکن منصوب شد

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش گروه مالی تور انگلیس، به نقل از بانک عامل بخش مسکن، فرهاد دژپسند وزیر امور مالی و دارایی و رئیس مجمع عمومی این بانک، در پی درگذشت نابهنگام ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل قبلی، طی حکمی نادر قاسمی ایمنی را با حفظ سمت عضو هیئت مدیره به عنوان سرپرست جدید بانک معرفی کرد.

در متن این حکم آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در انجام مأموریت ها و وظایف پیروز و مؤید باشید.

قاسمی ایمنی سرپرست جدید بانک عامل بخش مسکن و عضو هیئت مدیره نزدیک به 33 سال است که در این بانک فعالیت می نماید و پیش از این مدیر امور اعتبارات بانک بوده و قبل از آن نیز ریاست ادارات مختلف بانک از جمله اداره کل طرح و برنامه، اداره کل ارزیابی عملکرد، اداره کل امور شعب و مدیریت مناطق، ریاست شعب و مناصب مختلف بانک را برعهده داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 215

به "سرپرست بانک عامل بخش مسکن منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست بانک عامل بخش مسکن منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید