سهام پروژه های تکمیل شده قرارگاه خاتم در بورس عرضه می شود

به گزارش تور انگلیس، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) گفت: با هماهنگی دولت و مجلس، سهام طرح های تکمیل شده این قرارگاه در بورس عرضه می شود.

سهام پروژه های تکمیل شده قرارگاه خاتم در بورس عرضه می شود

به گزارش گروه سیاسی تور انگلیس، سعید محمد، بعدازظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی گرگان اظهارکرد: یکی از موضوعاتی که در حال حاضر کشور با آن دست به گریبان است، تامین منابع اقتصادی برای طرح های عمرانی است.

وی اضافه کرد: در حال رایزنی و هماهنگی با دولت و مجلس بوده تا بتوانیم طرح های و پروژه هایی که ارزش اقتصادی مناسبی دارند را در فرابورس تعریف و پذیره نویسی کنیم.

محمد ادامه داد: این کار باعث شده که منابع اقتصادی جذب شده و بعد از تکمیل پروژه ها به صورت شرکت سهامی عام در بورس تعریف شود.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا خاطرنشان کرد: پذیره نویسی مردم در فرابورس و استفاده از آن در پروژه هایی که توجیه اقتصادی خوبی دارند سبب می شود تا چرخ پروژه های عمرانی را به گردش درآوریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در حال حاضر بیش از 40 هزار میلیارد تومان حجم مطالبات قراگاه از دولت است که پیشنهاد داریم با استفاده از ظرفیت های قانون بودجه، تهاتر دارایی مازاد و غیر مولد صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 464

به "سهام پروژه های تکمیل شده قرارگاه خاتم در بورس عرضه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهام پروژه های تکمیل شده قرارگاه خاتم در بورس عرضه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید