صف طولانی کامیون ها در مرز دوغارون به دنبال عدم همکاری گمرک اسلام قلعه

به گزارش تور انگلیس، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: به دلیل آماده نبودن زیرساخت های لازم در گمرک اسلام قلعه افغانستان، تعداد زیادی از کامیون های ایرانی در مرز دوغارون معطل مانده اند.

صف طولانی کامیون ها در مرز دوغارون به دنبال عدم همکاری گمرک اسلام قلعه

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

سیدحسین آقایی در گفت وگو با تور انگلیس اظهار کرد: از هفته گذشته که بارش برف و یخبندان در شهرستان تایباد آغاز شده صف طولانی کامیون ها در مرز دوغارون مشکلاتی از جمله معطلی رانندگان را در برداشته است.

وی با اشاره به کاهش 20 درصدی ورود و خروج کامیون های ایرانی در مرز دوغارون اضافه کرد: با توجه به اینکه جلسه کمیته ساماندهی مرز با حضور مدیر کل گمرک دوغارون و نهادهای مرزی در این خصوص برگزار گشت و تمام تمهیدات لازم برای اسکان رانندگان ایرانی و افغانستانی در خوابگاه های پیش بینی شده در مرز دوغارون انجام گشت اما فراهم نبودن زیرساخت ها در آن سوی مرز، تردد را با مشکل روبه رو کرده است.

آقایی بیان نمود: گمرک و منطقه ویژه اقتصادی دوغارون از ساعات اولیه بارش ها به صورت شبانه روزی در خصوص تخلیه بار، بارگیری و ناظران ارزیابی به رانندگان خدمات ارائه کرده و هیچ گونه مسئله ای در این زمینه ندارد.

وی گفت: با توجه به برودت هوا و معطلی رانندگان در مرز دوغارون با تمهیدات انجام شده 2 خوابگاه داخل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون تجهیز شده تا رانندگان ایرانی و افغانستانی در این مدت محلی برای اسکان و استراحت داشته باشند.

مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: ارائه خدمات توسط گمرک و منطقه ویژه اقتصادی دوغارون به دلیل تسریع در حمل و نقل کامیون ها تا ساعت 20 تمدید شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 103

به "صف طولانی کامیون ها در مرز دوغارون به دنبال عدم همکاری گمرک اسلام قلعه" امتیاز دهید

1 کاربر به "صف طولانی کامیون ها در مرز دوغارون به دنبال عدم همکاری گمرک اسلام قلعه" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صف طولانی کامیون ها در مرز دوغارون به دنبال عدم همکاری گمرک اسلام قلعه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید