ضرب الاجل دادستان های نیویورک به وکلای ترامپ در خصوص اتهامات مالی

به گزارش تور انگلیس، دادستان های نیویورک تا روز دوشنبه به وکلای سازمان تجاری و اقتصادی ترامپ فرصت داده اند تا دلایل خود را برای عدم طرح اتهامات مجرمانه علیه فعالیت های تجاری خانواده ترامپ ارائه کنند.

ضرب الاجل دادستان های نیویورک به وکلای ترامپ در خصوص اتهامات مالی

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز، روزنامه واشنگتن پست یکشنبه نوشت: دادستان های نیویورک به وکلای دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا گفته اند تا روز دوشنبه باید دلایل خود را اعلام کنند که چرا نباید اتهامات مجرمانه علیه فعالیت های تجاری و مالی خانواده ترامپ مطرح شود.

بر اساس این گزارش، واشنگتن پست به نقل از 2 منبع آگاه اضافه کرد: این ضرب الاجل نشانه دیگری است که دادستان های نیویورک قصد دارند اتهامات مجرمانه را علیه این شرکت مطرح کنند.

دفتر دادستان منهتن روز جمعه به وکلای دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا اطلاع داده است که این دفتر در حال بررسی طرح اتهامات مجرمانه علیه فعالیت های مالی و تجاری خانواده ترامپ است.

نیویورک تایمز هم نوشت: سیروس وینس دادستان منطقه منهتن احتمالا طی هفته آینده اتهامات مجرمانه علیه سازمان ترامپ و آلن وایسلبرگ مدیر ارشد مالی آن را اعلام خواهد کرد.

یکی از وکلای سازمان ترامپ در مصاحبه با ان بی سی نیوز گفت: به نظر می رسد مقام های دادستانی منهتن قصد دارند علیه این شرکت اتهاماتی را مطرح کنند و این اقدام کاملا عصبانی کننده است. این شرکت هیچ گونه گناه و خطایی را مرتکب نشده و ما فورا برای رد این اتهامات اقدام خواهیم کرد.

دفتر دادستان منهتن تحقیقات گسترده ای را علیه کلاهبرداری مالیاتی و بیمه ای سازمان ترامپ و سایر تخلفات آن انجام داده است.

ان بی سی نیوز فاش کرده است که وکلای سازمان ترامپ روز پنجشنبه گذشته با دادستان های منهتن دیدار کرده و از آنها خواسته اند تا اتهامات مجرمانه را علیه این شرکت مطرح و دنبال نکنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مرداد 1400 بروزرسانی: 3 مرداد 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 1076

به "ضرب الاجل دادستان های نیویورک به وکلای ترامپ در خصوص اتهامات مالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرب الاجل دادستان های نیویورک به وکلای ترامپ در خصوص اتهامات مالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید