غلبه پرسپولیس بر گل گهر، بازیکن شارلروا در تمرین قرمزپوشان

به گزارش تور انگلیس، دیدار محبت آمیز تیم های فوتبال پرسپولیس و گل گهر سیرجان با برتری شاگردان گل محمدی همراه شد.

غلبه پرسپولیس بر گل گهر، بازیکن شارلروا در تمرین قرمزپوشان

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پیش از آغاز بازی، علی قلی زاده هافبک لژیونر تیم ملی که در تیم شارلوا بلژیک بازی می کند، در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شد و با یحیی گل محمدی و افشین پیروانی صحبت کرد.

قبل از آغاز بازی، یحیی گل محمدی و افشین پیروانی به استقبال کادر فنی و تیم گل گهر رفتند و پس از خوش آمدگویی، با آنها خوش و بش کردند.

ماموران فدراسیون پزشکی ورزشی و بازرسان این فدراسیون در ورزشگاه حضور دارند و به طور ویژه پروتکل های بهداشتی را برای دو تیم به اجرا در آوردند.

کادر فنی دو تیم از ماسک استفاده می کنند و بازیکنان ذخیره دو تیم با فاصله روی نیمکت نشستند. به دلیل عدم جای کافی روی نیمکت ذخیره ها، تعدادی از بازیکنان ذخیره هر دو تیم به سکوها منتقل شدند و در آنجا هم با فاصله نشستند.

این دیدار محبت آمیز از ساعت 18 و 7 دقیقه آغاز شد.

پرسپولیس در این بازی تدارکاتی با نفراتی چون؛ علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمد حسین کنعانی زادگان، محمد نادری، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، وحید امیر و علی علیپور به میدان رفت.

ترکیب گل گهر:

میلادفراهانی، علیرضا ابراهیمی، عبدالله حسینی، یوسف وکیا، رضا علیاری، مهرداد عبدی، احمد زنده روح، مهرداد بایرامی، سجاد عاشوری، یونس شاکری و گادوین منشا.

در دقیقه 7 بازی و در ضد حمله پرسپولیس، با اشتباه خط دفاعی تیم گل گهر، پاس امید عالیشاه به سیامک نعمتی رسید و این بازیکن به راحتی اولین گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه 17 شوت زمینی مهاجم گل گهر از پشت محوطه جریمه، به وسیله بیرانوند مهار شد.

سید جلال حسینی به دلیل مصدومیت جزیی که دارد، در این بازی حاضر نیست و به همراه کادر پزشکی تمرینات اختصاصی انجام می دهد.

در دقیقه 26 در ضد حمله گل گهر، شجاع خلیل زاده در گوشه هجده قدم سرخپوشان، مهاجم گل گهر را متوقف کرد و داور به او کارت زرد نشان داد. ضربه آزاد گل گهر هم راهی به جایی نبرد و بازی همچنان با تک گل سرخپوشان در جریان است.

در دقیقه 30 گادوین منشا بازیکن سابق تیم پرسپولیس که در تیم گل گهر بازی می کند در برخوردی که در میانه زمین با بازیکن پرسپولیس داشت، مصدوم شد و جای خودش را به پیمان رنجبری داد.

در دقیقه 35 در حمله تیم گل گهر و پاس عرض آنها به محوطه جریمه میزبان، توپ با مشایعت مهدی شیری به بازیکن میهمان نرسید و این موقعیت مهار شد.

در دقیقه 37 همکاری خوب بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه گهر با پاس رو به بیرون نعمتی همراه شد اما توپ به بازیکنان سرخپوش نرسید و این موقعیت خوب از دست رفت.

در دقیقه 42 و روی ضد حمله بازیکنان پرسپولیس، توپ در گوشه محوطه جریمه حریف به علی علیپور رسید و ارسال خوب این بازیکن با ضربه سر احمد نورالهی همراه شد که این ضربه با اختلاف کمی از روی دروازه گل گهر به بیرون رفت.

در دقیقه 44 مجددا پرسپولیس صاحب یک موقعیت خطرناک شد و این بار محمد نادری از جناح چپ با ارسالی خوب روی دروازه گل گهر، علی علیپور را صاحب موقعیت کرد که ضربه سر این بازیکن از روی دروازه میهمان گذشت.

در دقیقه 45 شوت زمینی و محکم پیمان رنجبری توسط علیرضا بیرانوند مهار شد.

نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس سرانجام یافت.

امیر روستایی که در جریان تمرین در روزهای پیش دچار مصدومیت شده بود در کنار سید جلال حسینی با کادر پزشکی تیم در حال انجام تمرینات اختصاصی است.

در آغاز نیمه دوم، رادو به جای بیرانوند وارد زمین شد و تا دقیقه 50 هم بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس دنبال می شود.

در دقیقه 52 حمله خطرناک بازیکنان گل گهر با پاس عرضی و زمینی یوسف وکیا همراه شد که این توپ به طور خطرناکی از جلوی دروازه پرسپولیس عبور کرد و بازیکنان میهمان نتوانستند روی آن اثر بگذارند.

در دقیقه 62 و روی پاس در عمق سیامک نعمتی، وحید امیری با دروازه بان حریف تک به تک شد که شوت او توسط گلر حریف دفع شد.

در دقیقه 65 حمله پرسپولیس در گوشه محوطه جریمه گل گهر، با خطایی که بایرامی روی نادری انجام داد، سرخپوشان را صاحب ضربه کاشته کرد که ضربه عالیشاه مستقیم به سمت دروازه زده شد و توپ پس از برخورد به تیرک دروازه، به بیرون رفت.

در دقیقه 66 پرسپولیس به طور همزمان چهار تعویض انجام داد و طی آن؛ احسان حسینی، محسن ربیع خواه، سعید حسین پور و مهدی عبدی به ترتیب به جای؛ شجاع خلیل زاده، احمد نورالهی، کمال کامیابی نیا و وحید امیری وارد زمین شدند.

در دقیقه 70 مهدی ترابی و محمد حسینی به ترتیب به جای امید عالیشاه و مهدی شیری برای پرسپولیس به زمین آمدند.

در دقیقه 80 آریا برزگر به جای علی علیپور وارد زمین شد.

در دقیقه 83 روی پاس آریا برزگر، مهدی عبدی یک موقعیت تک به تک را از دست داد.

در دقیقه 87 سینا شعبان خانی و ارسلان آزادی به جای محمد نادری و محمد حسین کنعانی زادگان وارد زمین شدند.

در دقیقه 88 مهدی عبدی با پاس خوب سعید حسین پور با گلر حریف تک به تک شد اما شوت او با اختلاف اندک از کنار دروازه گل گهر به بیرون رفت.

در وقت های اضافه بازی، پرسپولیس صاحب یک موقعیت خوب و خطرناک شد که طی آن، مهدی ترابی بعد از جا گذاشتن یک بازیکن حریف، با پاسی عمیقی، آریا برزگر را صاحب موقعیت کرد که او هم با دریبل مدافع حریف با گلر تک به تک و ضربه این بازیکن جوان از کنار دروازه حریف گذشت.

این بازی محبت آمیز در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس سرانجام یافت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 453

به "غلبه پرسپولیس بر گل گهر، بازیکن شارلروا در تمرین قرمزپوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلبه پرسپولیس بر گل گهر، بازیکن شارلروا در تمرین قرمزپوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید