لغو چاپ کتاب سناتور آمریکایی

به گزارش تور انگلیس، خبرنگاران :انتشارات سایمون و شوستر بیان کرد برنامه چاپ کتاب جاش هالی، سناتور جمهوری خواه ایالت میسوری را لغو می نماید.

لغو چاپ کتاب سناتور آمریکایی

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ اختصاصی کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا ، انتشارات سایمون و شوستر بیان کرد دیگر قصد ندارد کتاب جاش هالی از جمله سناتورهای آمریکایی معترض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را چاپ کند.

جاش هالی از سناتورهای جمهوری خواه و حامیان دونالد ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مورد انتقاد قرار گرفته و به تحریک حامیان ترامپ که روز چهارشنبه به ساختمان کنگره حمله کردند متهم شده است.

قرار بود کتاب هالی با عنوان استبداد تکنولوژی عظیم در ژوئن امسال منتشر گردد.

انتشارات سایمون و شوستر با انتشار بیانیه ای بیان کرد: به عنوان یک ناشر ماموریت ما فرصت دادن به صداها و نگرش های مختلف است و در عین حال باید مسوولیت مان در برابر شهروندان را جدی بگیریم و نمی توانیم از سناتور هالی پس از نقشش در اتفاقی که به یک تهدید خطرناک برای آزادی و دموکراسی ما منجر شد حمایت کنیم.

جاش هالی در واکنش به لغو چاپ کتابش با انتشار بیانیه ای در صفحه توئیترش تصمیم انتشارات سایمون و شوستر را مغایر متمم اول قانون اساسی ایالات متحده خواند.

کتاب هالی با تمرکز بر آسیب های گوگل، آمازون، فیسبوک و غیره بر ایالات متحده نوشته است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 722

به "لغو چاپ کتاب سناتور آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو چاپ کتاب سناتور آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید