دو منطقه کلیدی در ایالت سرنوشت ساز

به گزارش تور انگلیس، خبرنگاران: با اعلام نتایج آرای مناطق مختلف میشیگان به نظر می رسد که تا ساعاتی دیگر این ایالت نیز به رنگ آبی درخواهد آمد. با این حال برای جلوگیری از این رویداد، تنها امید کمپین دونالد ترامپ به دو کانتی(بخش) جنوب غربی و جنوب شرقی این ایالت است.

دو منطقه کلیدی در ایالت سرنوشت ساز

به گزارش خبرنگاران طبق نتایج اولیه آرا ترامپ در هردوی این بخش ها تا کنون آرای بیشتری را کسب نموده است. با این حال هنوز بخش عمده آرای این دو بخش قرائت نشده است. در گوشه جنوب غربی میشیگان، یعنی برن کانتی تنها 5 درصد آرا قرائت شده است. با توجه به 154 هزار رای این منطقه در صورتیکه شیب آرای ترامپ فرایندی صعودی پیدا کند، این احتمال وجود دارد که بتواند در آرای کلی ایالت میشیگان تاثیر گذاشته و حتی موجب تغییر برنده انتخابات ریاست جمهوری گردد. بااین حال در صورتیکه فرایند آرا مانند فرایند شمارش 5درصد ابتدایی باشد، بعید به نظر می رسد که ترامپ از فاصله 5هزار رای این منطقه بتواند، عقب افتادگی خود در میشیگان را جبران کند.

در گوشه شرقی میشیگان نیز بخش مونری کانتی تا حدودی شبیه به برن کانتی است در این منطقه نیز تا کنون58 درصد آرا شمارش شده است ورئیس جمهور آمریکا حدود 63 درصد آرا را به دست آورده است، اگر این فرایند در مونری کانتی ادامه یافته و توسط گوشه جنوب غربی این ایالات تشدید گردد، کمپین ترامپ می تواند امیدوار باشد که مانع از آبی شدن این ایالات گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 648

به "دو منطقه کلیدی در ایالت سرنوشت ساز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو منطقه کلیدی در ایالت سرنوشت ساز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید