افزایش 50 درصدی تولید سیگار در مردادماه امسال

به گزارش تور انگلیس، شرکت دخانیات ایران در مردادماه سال جاری 900 میلون نخ سیگار تولید کرده است. به گزارش روابط عمومی شرکت دخانیات ایران، با فعال سازی تمامی خطوط تولید سیگارت در مجتمع ها در دو و سه شیفت کاری و تولید محصولات متناسب با نیاز بازار، علیرغم کاهش روزهای کاری در 5 ماهه اول سال جاری به حدود 90 روز به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی، تولید این شرکت نسبت به مدت مشابه سال 98 بر اساس روزهای کارکرد با جهش 50 درصدی روبرو شد.

افزایش 50 درصدی تولید سیگار در مردادماه امسال

میزان فروش این شرکت نیز در 5 ماهه نخست سال 99 نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بر اساس تعداد نخ 52 درصد و از نظر ریالی 54 درصد افزایش داشته است.

افزون بر این، حجم تولیدات شرکت دخانیات ایران طی 5 ماه اول سال گذشته، 2 میلیارد و 800 میلیون نخ بوده، در حالی که در سال جاری علیرغم تعطیلی های ناشی از شیوع ویروس کرونا این مقدار تولید در سه ماه فعالیت شرکت به ثبت رسیده است.

همچنین بر اساس گزارش مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سالیانه منتهی به سال مالی 98 شرکت دخانیات ایران که 11 شهریور ماه منتشر شد، صورت های مالی نشان می دهد که در نیمه دوم سال 1398 فرایند تولید و فروش شرکت فرایندی مثبت و صعودی را تجربه کرده و زیان عملیاتی نیمه ابتدای سال 98 به واسطه سود عملیاتی در نیمه دوم سال جبران و سهم بازار محصولات شرکت در بازار مصرف به بیش از 15 درصد ارتقا یافته است.

افزون بر این، شرکت دخانیات ایران بر اساس صورت های مالی منتهی به سال 1398 در بسیاری از شاخص های مالی، تامین مواد اولیه، تولید، فروش و سهم بازار پیروز عمل کرده و مجموعاً در این سال مالی، سودآور بوده است که این عملکرد و صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 98، مورد تایید و تصویب اعضای مجمع و سهامداران قرار گرفت.

تحقق بیش از 100 درصدی برنامه های تولید در مجتمع های تولیدی کشور در تیرماه نیز از دیگر دستاوردهای شرکت به شمار می رود، به طوری که مجتمع های تهران، گیلان، ارومیه، گلستان و مازندران به ترتیب پیروز شدند، 123، 120، 112، 143 و 145 درصد اهداف را محقق کنند.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 553

به "افزایش 50 درصدی تولید سیگار در مردادماه امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 50 درصدی تولید سیگار در مردادماه امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید