اقدام خیریه کارکنان هولدینگ هزاردستان؛ با تبلت مدرسه می سازیم!

به گزارش تور انگلیس، پرسنل هولدینگ هزار دستان با تامین 20 تبلت به کمپین اهدای گوشی و تبلت به دانش آموزان کم برخوردار پیوستند.

اقدام خیریه کارکنان هولدینگ هزاردستان؛ با تبلت مدرسه می سازیم!

کمپین خیریه سایت دیوار از ابتدای آذرماه شروع شد که در آن از مردم دعوت شد تا در صورتی که گوشی و موبایل اضافی دارند، با اهدای آن به دانش آموزان کم برخوردار، زمینه تحصیل آن ها را فراهم نمایند. در سه هفته ابتدایی این کمپین 70 دستگاه گوشی و تبلت از سوی مردم به دیوار ارسال شد و البته مدیران دیوار هم وعده دادند که در ازای 100 دستگاه دست دومی که از سوی مردم اهدا می گردد، 100 تبلت نو برای تحصیل بچه ها مناطق محروم اهدا می نماید.

همزمان با این شروع این کمپین خیریه، کارکنان هولدینگ هزار دستان که شامل شرکت های دیوار، کافه بازار، بلد، ستون، قرار و... است هم در افدامی داوطلبانه و خودجوش به یاری دانش آموزان مناطق محروم آمدند. در فراخوانی که پرسنل هولدینگ هزاردستان داشتند، 20 تبلت با هزینه شخصی کارکنان این شرکت ها به دانش آموزان کم برخوردار در مناطقی مانند یزد، ارومیه، اصفهان، زنجان، همدان و... اهدا شد. کارکنان هولدینگ هزار دستان در مجموع 48 میلیون تومان پول نقد جمع آوری کردند که پس از جمع آوری این مبلغ، 20 عدد تبلت ها خریداری شد. گام بعدی در این اقدام خیرخواهانه، شناسایی دانش آموزان کم برخوردار بود که در این مرحله با یاری معتمدین محله ها، خیریه ها و معلمان و مدیران مدارس، خانواده های کم برخوردار شناسایی شدند. یکی از موارد مهم در توزیع تبلت ها این نکته بود که تبلت های اهدایی، به پدر و مادران دانش آموزان نیازمند تحویل داده شد که از طریق آن ها اهدا گردد تا کرامت انسانی والدین و فرزندان شان کاملا حفظ گردد.

در گام بعدی این کمپین خیریه ، 100عدد تبلت خریداری شده توسط سایت دیوار به همراه 100 گوشی و تبلت های اهدایی مردم به سایت دیوار، در روستاهای استان کهکیلویه و بویراحمد توزیع خواهد شد. مسئولیت شناسایی و توزیع این گروه از تبلت ها به عهده اسماعیل آذری نژاد است که سال هاست در روستاهای استان کهکیلویه و بویراحمد به عنوان فردی معتمد مشغول خدمت رسانی و آموزش داوطلبانه به دانش آموزان است. این تبلت ها از سوی او به خانواده های دانش اموزان اهدا می گردد و خانواده های دانش آموزان هم این تبلت ها را به فرزندان خود هدیه می دهند.

کاربران سایت دیوار می توانند با ورود به صفحه کمپین اهدای گوشی و تبلت، مشخصات گوشی و تبلت های اهدایی خود را ثبت نمایند تا دستگاه ها را از طریق اسنپ باکس که شرکت اسنپ هزینه حمل و نقل آن ها را تقبل نموده، به دست کارشناسان دیوار برسانند. کارشناسان سایت دیوار این دستگاه های اهدایی را همراه با سیم کارت شاتل موبایل که شرکت شاتل آن را در اختیار سایت دیوار قرار داده، در میان دانش آموزان کم برخوردار توزیع خواهد نمود.

منبع: فرارو
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 751

به "اقدام خیریه کارکنان هولدینگ هزاردستان؛ با تبلت مدرسه می سازیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام خیریه کارکنان هولدینگ هزاردستان؛ با تبلت مدرسه می سازیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید