الزام ایرانی ها به داشتن فرم سلامت برای سفر به 4 کشور

به گزارش تور انگلیس، سازمان هواپیمایی کشور لبنان در پی شیوع ویروس کرونا در مناطقی از کشور، درخواست کرد، حتماً فرم سلامت تکمیل شده را به همراه داشته باشند.

الزام ایرانی ها به داشتن فرم سلامت برای سفر به 4 کشور

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا 99 هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، اطلاعیه ایران ایر در مورد مسافران بیروت به توضیح زیر است؛

سازمان هواپیمایی کشور لبنان در پی شیوع ویروس کرونا در مناطقی از کشور، از مسافرانی که از ایران به این کشور مسافرت می نمایند، شامل اتباع لبنانی و دارندگان کارت اقامت این کشور، درخواست کرد، حتماً فرم سلامت تکمیل شده را به همراه داشته باشند.

این فرم در زمان پذیرش مسافر در فرودگاه امام خمینی (ره)، توسط کارکنان خدمات فرودگاهی هما به مسافر تحویل می گردد و مسافر باید آن را تکمیل و در زمان ورود به فرودگاه بیروت به کارکنان این فرودگاه ارائه کند.

همچنین در این ایام، مسافران عادی و ترانزیت در فرودگاه بیروت پذیرش نمی شوند.

اطلاعیه هما در مورد مسافران به مقصد آمستردام

در پی شیوع ویروس کرونا در مناطقی از کشور، مقامات بهداشتی کشور هلند از مسافران پرواز های هما به این کشور درخواست کردند در زمان ورود به فرودگاه آمستردام، حتماً فرم سلامت به همراه داشته باشند.

این فرم در زمان پذیرش مسافر در فرودگاه، توسط کارکنان خدمات فرودگاهی هما به مسافر تحویل می گردد و مسافران باید آن را تکمیل و در زمان ورود به همراه داشته باشد.

در صورت عدم تکمیل فرم سلامت توسط مسافران گرامی، مقامات فرودگاهی آمستردام از پیاده شدن مسافران جلوگیری خواهند کرد.

*اطلاعیه هما درباره مسافران باکو

مقامات بهداشتی کشور آذربایجان در اطلاعیه ای اعلام کردند، مسافران ورودی به این کشور، در زمان ورود به این فرودگاه حتماً فرم سلامت به همراه داشته باشند.

*اطلاعیه هما درباره مسافران لندن

سازمان هواپیمایی کشور انگلستان از مسافران راهی این کشور درخواست کرد در زمان ورود به فرودگاه لندن، حتماً فرم سلامت تکمیل شده را به همراه داشته باشند. این فرم در زمان پذیرش مسافر در فرودگاه امام خمینی (ره)، توسط کارکنان خدمات فرودگاهی هما به مسافر تحویل می گردد و مسافر باید آن را تکمیل و در زمان ورود به فرودگاه لندن به کارکنان این فرودگاه ارائه کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 92

به "الزام ایرانی ها به داشتن فرم سلامت برای سفر به 4 کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الزام ایرانی ها به داشتن فرم سلامت برای سفر به 4 کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید