تجلیل از پیرترین راننده تاکسی رشت

به گزارش تور انگلیس، سید ابراهیم میرعبدالعظیمی، پیرترین راننده تاکسی رشتدر آیینی از سوی اعضای شورای اسلامی این کلان شهر تجلیل شد.

تجلیل از پیرترین راننده تاکسی رشت

به گزارش تور انگلیس به نقل از ایرنا، پیرترین راننده تاکسی کلان شهر رشت در استان گیلان با 83 سال سن در راستا صیقلان به حاجی بیشه مسافر جابه جا می نماید و به شغلش علاقه زیادی دارد، او با حضور در جمع اعضای شورا و تور انگلیس از خاطراتش از شغل رانندگی تاکسی گفت، این که چگونه کیفی را که مبلغ 120 میلیون تومان توسط خانمی در ماشین جا مانده بود، را به صاحبش برگرداند.

سیدابراهیم میرعبدالعظیمی بیان داشت: 63 سال مشغول به کار با تاکسی و جابجایی مسافران هستیم و کارم را بسیار دوست دارم اکنون نیز روزانه شش صبح تا دو بعدازظهر در راستا صیقلان و حاجی بیشه کار جابجایی مسافر را انجام می دهم.

وی با تاکید بر این که راننده تاکسی باید با مسافران برخورد خوبی داشته و دارای اخلاق باشد، ادامه داد: زمانی که تاکسی از پارکینگ بیرون آورده می گردد، دیگر برای راننده نیست بلکه برای مردم و جابجایی آنهاست بنابراین باید تابع مردم باشد.

میرعبدالعظیمی گفت: متاسفانه یک عده از رانندگان تاکسی کارهای مختلفی انجام می دهند، زمان کشاورزی و یا سایر موارد شامل بارندگی، کمتر دیده می شوند، البته رانندگانی هستند که با احساس مسئولیت، با اخلاق و احترام به این حرفه مشغول هستند و رضایت مسافر برایشان اهمیت زیادی دارد.

وی با تاکید بر ضرورت نظارت سازمان بر فعالیت رانندگان تاکسی خاطر نشان کرد: این رانندگان نسبت به جابجایی مسافران مسئولند بایستی با احترام به مسافر به وظایف خود عمل نمایند.

به مناسبت روز ملی حمل و نقل علاوه بر این راننده تاکسی، یک راننده اتوبوس و یک راننده مینی بوس نیز از سوی اعضای شورای اسلامی کلان شهر رشت مورد تجلیل قرار گرفتند.

رشت، حدود 700 هزار نفر جمعیت ثابت دارد که در طول روز به یک میلیون و 200 هزار نفر می رسد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 3

به "تجلیل از پیرترین راننده تاکسی رشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل از پیرترین راننده تاکسی رشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید