حریق لنج تجاری در اسکله بهمن قشم، آغاز عملیات اطفاءبا حضور تیم های امدادی

به گزارش تور انگلیس، مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: یک فروند لنج باری در اسکله بهمن جزیره قشم دچار آتش سوزی شد.

حریق لنج تجاری در اسکله بهمن قشم، آغاز عملیات اطفاءبا حضور تیم های امدادی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی اشتری در خصوص حریق یک فروند لنج تجاری در بندرگاه بهمن جزیره قشم، گفت: ظهر امروز یک فروند لنج تجاری از جنس چوب به دلایل نامشخص دچار حریق شد که بلا فاصله پس از مشاهده دود تیم اطفا حریق اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و آتش نشانی سازمان منطقه آزاد قشم به همراه تیم های اطفا حریق محلی به منطقه اعزام شده و از خشکی و دریا مشغول مهار آتش هستند.

وی گفت: عوامل بندری و دریایی به محض اعلام اضطرار در محل مستقر و لنج را از منطقه خطر جداسازی و به گوشه ای امن از حوضچه منتقل کردند.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: تیم های امدادی و اطفای حریق دریایی و خشکی متشکل از یک فروند یدکش تحت عنوان خلیج فارس، شناور ناجی 15 متعلق به سازمان بنادر و دریانوردی همچنین مرکز آتش نشانی، گمرک، شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های سازمان منطقه آزاد قشم به همراه یدک کش پیلاری و چند فروند شناور همیار ناجی به محل اعزام و در حال اطفای حریق هستند.

اشتری عنوان کرد: حادثه مذکور خوشبختانه هیچ گونه تلفات جانی و جرحی نداشته و علت دقیق حادثه پس از اطفای کامل حریق توسط تیم بررسی سوانح اداره کل بنادر و دریانوردی استان مشخص و به اطلاع عموم خواهد رسید.

این مقام مسوول با بیان اینکه حادثه آتش سوزی هیچ گونه خللی در انجام عملیات دریایی و بندری ایجاد نکرده است، گفت: عملیات اطفاء هم اکنون در منطقه ای امن از حوضچه بندر توسط تیم های اعزامی در حال انجام است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 497

به "حریق لنج تجاری در اسکله بهمن قشم، آغاز عملیات اطفاءبا حضور تیم های امدادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریق لنج تجاری در اسکله بهمن قشم، آغاز عملیات اطفاءبا حضور تیم های امدادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید