حمایت از طرح های فناورانه در حوزه پسماندها و بهره وری خوراک دام

به گزارش تور انگلیس، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی فراخوانی گفت که پذیرای طرح های نوآورانه شرکت ها، تیم های فناور، محققان و متخصصانی است که بتواند گره گشای تامین منابع خوراک دام از پسماندها و ماشین آلات کشاورزی است.

حمایت از طرح های فناورانه در حوزه پسماندها و بهره وری خوراک دام

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ سرگرمی و سفر بیشتر بدانید.

همه مجموعه های فناور و خلاق دعوت هستند تا با ارسال طرح های فناورانه و نوآورانه خود در این فراخوان مشارکت کنند و سهمی در بهبود بهره وری از منابع خوراک دام و رفع نیازهای فناورانه پسماندها و ماشین آلات کشاورزی داشته باشند.

محورهای این فراخوان در توسعه پایلوت شامل توسعه فناوری مناسب استفاده از شاخه درخت خرما در تغذیه دام، نوآوری و بهبود ارزش غذایی، دخیره سازی و غیره، توسعه فناوری مناسب مصرف میوه و سرشاخه سمر در تغذیه دام، توسعه فناوری مناسب استفاده از پوسته سبز پسته در تغذیه دام می شود.

همچنین ارائه فناوری مناسب برداشت برگ و طوقه چغندر و انتقال به بیرون از مزرعه، ارائه فناوری مناسب برداشت بقایای ذرت دانه ای، ارائه فناوری مناسب جمع آوری و خردکن کاه برنج، ارائه فناوری مناسب برداشت یونجه، ارائه فناوری مناسب برای اصلاح مکانیزم چاپرهای برداشت ذرت علوفه ای و ارائه فناوری مناسب برای اصلاح هدکمباین گندم در کشت تاخیری توام گندم و ذرت علوفه ای نیز محورهای این فراخوان در زمینه ماشین آلات است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 1021

به "حمایت از طرح های فناورانه در حوزه پسماندها و بهره وری خوراک دام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از طرح های فناورانه در حوزه پسماندها و بهره وری خوراک دام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید