حمله اراذل و اوباش به قهرمان بوکس کشور با چاقو

به گزارش تور انگلیس، حمله اراذل و اوباش با چاقو و مصدومیت جدی صورت مرتضی سپهوند قهرمان سابق تیم ملی و مربی فعلی تیم ملی بوکس ما را یاد لحظه مرگ مرحوم روح الله داداشی می اندازد؛ قهرمان بدنسازی که بر اثر حمله اوباش با ضربات چاقو جانش را از دست داد.

حمله اراذل و اوباش به قهرمان بوکس کشور با چاقو

مرتضی سپهوند درباره حمله اراذل و اوباش به خودش در حضور همسر و فرزندانش، می گوید: چند روز پیش در شهر خرم آباد با خودروی شخصی همراه خانواده ام در حال عبور از خیابان بودیم که تصادف جزئی با یک خودرو غریبه داشتم؛ برای اینکه مطمئن شوم از لحاظ اقتصادی خسارتی وارد نشده از ماشین پیاده شدم تا شرایط ماشینم را آنالیز کنم؛ خم شدم سپر ماشین را نگاه کردم و وقتی بلند شدم تا سرم را برگرداندم، دیگر چیزی متوجه نشدم. متأسفانه دو نفر از اوباش سرشناس خرم آباد با چاقو به من حمله کردند و صورتم به شدت آسیب دید، حدود سه ساعت در اتاق عمل بودم، نزدیک بود جانم را از دست بدهم. فقط اگر چاقو چند سانتیمتر پایین تر خورده بود، شاهرگم را زده بودند.

این اتفاق روحیه دختر سپهوند را به هم ریخته: دختر کوچکم از شدت جراحت صورتم، روحیه اش به هم ریخته و لکنت گرفته و حالا زیر نظر پزشکان مراحل گفتاردرمانی انجام می دهد. متأسفانه هر دو مهاجم از اوباش سرشناس خرم آباد هستند و به خاطر موقعیت خانوادگی پفراینده های زیادی در دادسرا دارند. خدا به خانواده ام رحم کرد که مثل روح الله داداشی جانم را از دست ندادم.

او از ضاربانش شکایت نموده است: من مربی تیم ملی هستم و همه می دانند که فرد بی حاشیه ای هستم؛ من امروز به لطف خدا از مرگ نجات پیدا کردم، اما باید این افراد به دست قانون سپرده شوند تا قانون با آن ها برخورد کند. اگر این افراد دستگیر نشوند فردا سراغ فرد دیگری می فرایند و خون یک آدم بی گناه را پایمال می نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 463

به "حمله اراذل و اوباش به قهرمان بوکس کشور با چاقو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله اراذل و اوباش به قهرمان بوکس کشور با چاقو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید