سرنوشت تلخ باشگاه قهرمان پرور پایتخت، ایزد فردوسی به برج تبدیل می گردد!

به گزارش تور انگلیس، باشگاه قدیمی پایتخت که تعداد زیادی عنوان دار دنیا و المپیک تحویل ورزش ایران داده است، پس از فوت مالک باشگاه توسط وراث به فروش رفت و قرار است تبدیل به برج مسکونی گردد!

سرنوشت تلخ باشگاه قهرمان پرور پایتخت، ایزد فردوسی به برج تبدیل می گردد!

به گزارش خبرنگاران، باشگاه قدیمی ایزد فردوسی در خیابان طوس تهران که قهرمانان بزرگی را در رشته های کشتی، وزنه برداری، تکواندو و...پرورش داده است، این روزها دیگر فعالیت ندارد و قرار است این ملک 2250 متری توسط بساز بفروش ها تبدیل به برج مسکونی گردد!

پس از درگذشت ضیایی مالک ورزش دوست باشگاه ایزد فردوسی، فرزندان او که به آمریکا رفت و آمد داشتند، این باشگاه را 2 سال پیش به مبلغ حدود 7 میلیارد تومان فروختند.

فروش این باشگاه در حالی صورت گرفت که گفته می گردد باشگاه ایزد فردوسی با وام سازمان تربیت بدنی پیش از انقلاب ساخته شده و مالک باشگاه ماهیانه مبلغی را به عنوان سوبسید از سازمان تربیت بدنی دریافت می نموده است.

این مجموعه ورزشی که سال ها در رشته های کشتی، تکواندو، وزنه برداری و... فعالیت داشت و قهرمانان بزرگی مثل علیرضا رضایی نایب قهرمان کشتی المپیک، مرحوم منوچهر برومند در وزنه برداری، منصور باقری در تکواندو و تعداد دیگری از قهرمانان خوشنام را به ورزش ایران معرفی نموده است، توسط سرمایه گذاران خریداری شده و گفته می گردد خریداران به دنبال این هستند که با اخذ مجوز از شهرداری منطقه 10 با تخریب این باشگاه قدیمی پایتخت، آن را به برج مسکونی تبدیل نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 846

به "سرنوشت تلخ باشگاه قهرمان پرور پایتخت، ایزد فردوسی به برج تبدیل می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرنوشت تلخ باشگاه قهرمان پرور پایتخت، ایزد فردوسی به برج تبدیل می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید