شرایط پرداخت وام 100 میلیون تومانی به بازنشستگان و مستمری بگیران اعلام شد

به گزارش تور انگلیس، خبرنگاران: بازنشستگان و مستمری بگیران می توانند از تسهیلات 100 میلیون تومانی تأمین اموال، تعمیرات اساسی و بازسازی کامل واحد های مسکونی استفاده کنند.

شرایط پرداخت وام 100 میلیون تومانی به بازنشستگان و مستمری بگیران اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، براساس اطلاعیه بانک رفاه کارگران بازنشستگان و مستمری بگیران می توانند از تسهیلات 100 میلیون تومانی تأمین اموال و خدمات مورد نیاز و تعمیرات اساسی و بازسازی کامل واحد های مسکونی استفاده کنند.

در این اطلاعیه آمده است:در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و تکریم مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی و دانشگاه های علوم پزشکی، طرح کرامت بانک رفاه کارگران تا پایان مرداد ماه سال 1401 بازنگری و تمدید شد.

مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی و بازنشستگان دانشگاه های علوم پزشکی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند، می توانند برای تأمین اموال و خدمات مورد نیاز و تعمیرات اساسی و بازسازی کامل واحد های مسکونی خود حداکثر تا مبلغ یک میلیارد ریال تسهیلات از شعب بانک رفاه دریافت کنند.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پورتال بانک به نشانی www.refah-bank.ir مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک (فراد) به شماره تلفن 8525-021 تماس بگیرند.

منبع: رکنا
انتشار: 31 شهریور 1400 بروزرسانی: 31 شهریور 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 1149

به "شرایط پرداخت وام 100 میلیون تومانی به بازنشستگان و مستمری بگیران اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط پرداخت وام 100 میلیون تومانی به بازنشستگان و مستمری بگیران اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید