شش دروازه بان شانس حضور در لیست نهایی را دارند

به گزارش تور انگلیس، محمد حبیبی در مورد آخرین شرایط دروازه بان های تیم ملی امید گفت: در فهرست نهایی که به AFC اعلام شده مجموعا 6 دروازه بان را معرفی کردیم که همه آنها یکی از دروازه بان های اول یا دوم تیم های باشگاهی خودشان در لیگ برتر هستند و حداقل در لیست 18 نفره حضور دارند. معراج اسماعیلی دروازه بان اول ذوب آهن است، حبیب فرعباسی در نفت مسجد سلیمان بازی های زیادی انجام داده و در برخی از بازی ها هم دروازه بان دوم است، مهدی نوراللهی در سایپا دروازه بان دوم است، کی خسروی همین شرایط را در سپاهان دارد ، پورحمیدی در استقلال دروازه بان دوم است و نیما میرزازاد هم در نساجی چند بازی فرصت ورود به زمین را داشته و در برخی بازی ها روی نیمکت حضور دارد. مجموعا ما نام این 6 دروازه بان را ثبت نموده ایم با این وجود شناخت کافی از همه آنها داریم و در اردوی آخر 3 دروازه بان با ما راهی قطر خواهند شد.

شش دروازه بان شانس حضور در لیست نهایی را دارند

حبیبی در این خصوص که انتخاب این سه دروازه بان به معنی حضور قطعی آنها در تایلند نخواهد بود گفت:معیار ما شایستگی فنی همچنین انضباط و رفتار است. در حال حاضر ضروری است با 3 دروازه بان راهی قطر بشویم البته من کوشش کردم در هر اردوی خارجی تغییراتی در لیست داشته باشیم و گزینه های مختلفی را مورد آزمایش قرار بدهیم. در این موقعیت باید بگویم هر احتمالی وجود دارد. هم از نظر فنی هم انضباطی و البته خدای نکرده مصدومیت ممکن است تا آخرین لحظه انتخاب دیگری داشته باشیم و هر 6 دروازه بان از نظر من شانس حضور در بازی های تایلند را تا آخرین لحظه دارند.

مربی دروازه بانان تیم امید همچنین در مورد برگزاری تمرینات اردوی تهران بدون دروازه بان گفت: قرار بود کلیه بازیکنان برای حضور در بازی های لیگ روز چهارشنبه به اردوی تیم های باشگاهی بازگردند که طبیعتا دروازه بان های ما هم شرایط مشابهی داشتند چون همه آنها جزو دروازه بان های اول یا دوم شاغل در لیگ هستند و بعد از انجام بازی ها برای حضور در سفر به قطر به اردو بازمی گردند. به هر ترتیب کار اصلی ما در قطر انجام می گردد و بعد از آن هم در تایلند یک هفته پیش از مسابقات تمرین می کنیم. در این مدت کوشش خواهیم کرد دروازه بان ها را با تمرکز مناسب به بالاترین سطح آمادگی از هر جهت برسانیم. امیدوارم شرایط به شکلی پیش برود که در نهایت خط دروازه نقطه قوت تیم امید در بازی های انتخابی المپیک باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 7

به "شش دروازه بان شانس حضور در لیست نهایی را دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شش دروازه بان شانس حضور در لیست نهایی را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید