محمود فکری باز هم حاضر به عذرخواهی از جواد نکونام نشد؛ حرف ها و کنایه ها و اختلافی که به این زودی قابل حل نیست!

به گزارش تور انگلیس، خبرگزاری خبرنگاران- رابطه محمود فکری و جواد نکونام حتی قبل از آن اتفاقی که در اهواز رخ داد هم چندان محبت آمیز نبود.

محمود فکری باز هم حاضر به عذرخواهی از جواد نکونام نشد؛ حرف ها و کنایه ها و اختلافی که به این زودی قابل حل نیست!

به گزارش خبرنگاران، هر سه بار آخری که محمود فکری و جواد نکونام طی چند سال اخیر به عنوان سرمربی روبروی هم قرار گرفتند، کارشان به اختلاف و جنگ و جدل کشیده شد. بار اول در لیگ آزادگان و بازی رودرروی نساجی و نفت مسجدسلیمان که حرف های خوبی در رسانه ها بین آنها رد و بدل نشد، بار دوم وقتی فکری سرمربی نساجی بود و بازی 2 بر صفر باخته مقابل فولاد را 3 بر 2 از نکونام برد و دو سرمربی تا اولین ساعات بامداد هم در حال جر و بحث مستقیم و غیرمستقیم بودند و اطرافیان شان هم تا چند روز با هم دعوا داشتند و بار سوم نیز همین چند روز پیش که فکری در پایان بازی به بازیکن شمالی فولاد حرف های تندی علیه نکونام زد و با چند دشنام رکیک، صحنه را ترک کرد! فیلم کوتاه آن توهین بلافاصله در فضای مجازی پیچید و حالا گفته می گردد احتمال محرومیت یک جلسه ای سرمربی استقلال وجود دارد.

محمود فکری اما حاضر نیست بابت فیلمی که پخش شده از نکونام عذرخواهی کند. فکری معتقد است نکونام و همکارانش او را در جریان بازی عصبانی کردند و بعد از به هم ریختن اعصاب او، به یک نفر ماموریت دادند از او فیلم بگیرد و تازه از جواد شاکی است که چرا با انتشار آن فیلم آبروی او را برده است؟! فولادی ها می گویند در تهیه و پخش آن فیلم هیچ نقشی نداشتند و یکی از کسانی که با کاور در زمین حضور داشته صحنه فحاشی سرمربی استقلال را فیلمبرداری نموده و سپس این فیلم را منتشر نموده است اما استقلالی ها مدعی هستند این کار بخشی از سناریو فولاد بوده است!

وسط این دعوای طولانی، امروز محمود فکری بابت فحش هایی که از زبانش شنیده شد، از مردمی که مستمع آن بودند معذرت خواست اما حاضر به عذرخواهی از جواد نکونام نشد و ادعا کرد کسانی که باعث شدند او از کوره در برود و فحش بدهد و سپس با پخش آن فحش ها آبروی او را بردند را نمی بخشد!

امروز بعد از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل ماشین سازی فکری کنایه ای هم به نکونام زد و گفت: امیدواریم نتایج بازی ها در زمین رقم بخورد و غیرمستقیم به سه پنالتی پی در پی اعلام شده به سود شاگردان نکونام در سه بازی اخیر فولاد مقابل ذوب آهن، استقلال و گل گهر سیرجان اشاره نمود! این حرف ها و کنایه ها نشان می دهد اختلاف فکری و نکونام به این زودی قابل حل نیست!

سرمربی استقلال بعد از بازی استقلال و ماشین سازی در کنار زمین مقابل دوربین تلویزیون مصاحبه کرد. فکری در ابتدا گفت: در ابتدا تشکر می کنم از تک تک بازیکنان استقلال. در بازی های اول چون هنوز هماهنگی به وجود نیامده ضروری است که 3 امتیازها را کسب کنیم

وی اضافه کرد: بعد از بازی سخت مقابل فولاد احتیاج بود بازی امروز را ببریم. با توجه به بازی بسته حریف کار کمی برای ایجاد فرصت سخت شد ولی در 15 دقیقه نیمه اول و دوم بازیکنان ما خوب کار کردند. هم نیمه اول و هم نیمه دوم پنالتی هایی برای ما رخ داد ولی باید ببینیم کارشناسان داوری چه نظری دارند. اگر دقت می کردیم می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم البته مهم 3 امتیاز های اول است که باید کسب کنیم.

فکری در مورد اینکه مدعی شده بود بعد از بازی امشب درباره بازی با فولاد صحبت می نماید بیان نمود: شما بازی امروز را دید که ما فضای بدی را برای تیم ماشین سازی ایجاد نکردیم.نباید این فضای ایجاد گردد که باعث گردد هر دو تیم به هم بی حرمتی نمایند تا خدای نانموده حرفی از طرف کسی زده گردد.

وی گفت: ما هم نباید دنبال این داستان ها باشیم، فوتبال یک ورزش جوانمردانه است و اینکه یکدیگر را تحریک یا به هم توهین کنیم اصلا کار جوانمردانه ای نیست. کسانی که باعث شدند من الفاظی را به کار ببرم تا آبروی من برود را نمی بخشم. بعضی افراد دنبال تحریک افراد هستند تا از دیگران فیلم بگیرند و پخش نمایند. امیدوارم با این نفرات برخورد گردد، البته بابت حرف هایی که زدم و مردم آنها را شنیدند عذرخواهی می کنم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 692

به "محمود فکری باز هم حاضر به عذرخواهی از جواد نکونام نشد؛ حرف ها و کنایه ها و اختلافی که به این زودی قابل حل نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمود فکری باز هم حاضر به عذرخواهی از جواد نکونام نشد؛ حرف ها و کنایه ها و اختلافی که به این زودی قابل حل نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید