معرفی ویدئویی؛ قابلیت جدید نرم افزار لینکدین

به گزارش تور انگلیس، در هفته اخیر بود که نرم افزار لینکدین (LinkedIn) یکی از مهم ترین قابلیت های جدید خود با عنوان Video Cover Story را رونمایی کرد که بر اساس آن کاربران این شبکه اجتماعی قادر خواهند بود ویدئویی کوتاه برای معرفی خود و مهارتهایشان را در پروفایل قرار دهند تا بدین شکل کارفرمایانی که به دنبال نیروی کار هستند بتوانند علاوه بر مشخصات درج شده در پروفایل، تا حدودی با شخصیت شما به وسیله این فیلم ویدئویی نیز آشنا شوند. همچنین کارفرمایان نیز می توانند با قرار دادن یک ویدئوی تبلیغاتی، به معرفی شرکت یا خدماتی که ارائه می دهند بپردازند.

معرفی ویدئویی؛ قابلیت جدید نرم افزار لینکدین

به گزارش خبرنگاران به نقل از Socialmediatoday، لینکدین در طی سال ها فعالیت خود به بستری مناسب برای تعامل میان افراد جویای کار و کارفرمایان در سراسر دنیا بدل شده است، اما این پلتفرم کماکان در کوشش است که این تعامل را بیش از پیش تقویت کند و ان را از حالت تک بعدی خارج کند. همین امر سبب شده است تا مدیران این پلتفرم با اضافه کردن طیف وسیعی از ویژگی های جدید، کاربران را با تجربه تعامل بیشتر و عینی تری روبرو سازند.

در نخستین گام، لینکدین گزینه جدید Video Cover Story را به پلتفرم خود اضافه نموده است که کاربران با استفاده از آن می توانند ویدئویی کوتاه با موضوع معرفی خود را در پروفایلشان قرار دهند تا افراد مراجعه نماینده بتوانند با مشاهده آن تصور دقیق تری از فرد مورد نظر بدست بیاورند. در واقع این قابلیت جدید متقاضیان کار در این شبکه را قادر می سازد تا با یاری یک فیلم ویدئویی، مرور کلی و سریع از مهارت ها و تجربیات خود به اشتراک بگذارند، در حالی که صاحبان مشاغل می توانند به صورت اختیاری از این گزینه برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده نمایند. وقتی فیلم کوتاه معرفی خود را به پروفایلتان اضافه کنید، یک حلقه نارنجی در اطراف عکس نمایه شما ظاهر می گردد. همچنین در این حالت وقتی فردی به پروفایل شما مراجعه می نماید، پیش نمایش ویدیوی شما در قاب عکستان به صورت اتوماتیک پخش می گردد و فرد می تواند پیش نمایش ویدئوی شما را ببیند.

علاوه بر این، لینکدین یک قسمت ضمایر جنسیتی جدید و اختیاری را در بالای پروفایل های کاربر اضافه نموده است که به افراد اجازه می دهد تا از روش های بیشتری برای بیان هویت خود استفاده نمایند. طبق نظر سنجی لینکدین، 70 ٪ از افراد جویای کار معتقدند که مهم است که استخدام نمایندگان و مدیران جویای نیروی کار، ضمایر جنسیتی افراد مورد نظر خود را بدانند. این در حالی است که همین نظرسنجی نشان می دهد که 72 ٪ از مدیران استخدام معتقدند که وجود چنین ضمایری می تواند نشان دهنده احترام باشد.

اما یکی از قابلیت های مهم دیگر اضافه شده به لینکدین، Creator Mode است که به کاربران امکان می دهد فعالیت و تعامل خود را به روشی کاملاً جدید به نمایش بگذارند. Creator Mode به شما امکان می دهد دیدگاه خود درباره رویداد یا صنعتی خاص را با بقیه به اشتراک بگذارید. این قابلیت همچنین بخشهای Featured و Activity شما را به بالای نمایه منتقل می نماید تا محتوای ارسالی شما را به صورت برجسته تری نمایش دهد. به عبارت دیگر اگر گزینه Connect را در پروفایلتان به Follow تغییر بدهید، محتوای بخش Creator Mode به شکل برجسته تری در پروفایل به نمایش درمی آید. Creator Mode همچنین تمرکز بیشتری بر پخش مستقیم LinkedIn شما خواهد داشت و محتوایی را که در برنامه به اشتراک می گذارید، بیشتر برجسته می نماید.

روی هم رفته می توان گفت که این یک بروزرسانی قابل توجه برای سازندگان LinkedIn است که به طور مشخصی تمرکز خود را بر روی محتوای ارسال شده در شبکه، با هدف کسب مخاطب بیشتر قرار داده است. در واقع این به روزرسانی بخشی از تمرکز فزاینده لینکدین بر تولیدنمایندگان محتوا در این سیستم عامل است. پیش بینی می گردد که لینکدین با افزایش چنین قابلیت هایی به پلتفرم خود، 50 درصد بیش از سال 2020 شاهد افزایش کاربران و استفاده از قابلیت های جدید آن باشد. در واقع سرمایه گذاری لینکدین در ابتکارات جدیدی مانند Creator Mode می تواند کاربران را تشویق کنید تا بیش از پیش افکار خود را به اشتراک بگذارند و همین امر می تواند مخاطبان بیشتری برای این پلتفرم ایجاد کند. گفته می گردد لینکدین در ادامه حتی می تواند از منافع اقتصادی ساخت چنین محتواهایی، به صورت مشترک با سازندگان کسب درآمد کند، هرچند که تا رسیدن به این هدف هنوز فاصله زیادی وجود دارد. بنا به ادعای لینکدین، قابلیت های جدید این شبکه در هفته های پیش رو به صورت دنیای در دسترس کاربران این پلتفرم قرار می گیرند.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 921

به "معرفی ویدئویی؛ قابلیت جدید نرم افزار لینکدین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی ویدئویی؛ قابلیت جدید نرم افزار لینکدین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید