نحوه تخریب خانه برای بازسازی

به گزارش تور انگلیس، گاهی اوقات ممکن است خانه خود را دوست نداشته باشید و تنها دلیل ماندن تان در آنجا محله ها و همسایه های خوب باشد. در این صورت ترجیح می دهید خانه را خراب کنید و خانه مورد نظر را از نو بسازید.

نحوه تخریب خانه برای بازسازی

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

تکنیک مناسب برای تخریب خانه را انتخاب کنید

برای تخریب خانه روش های مختلف وجود دارد. اصلی ترین راه های تخریب خانه واسازی یا تخریب مکانیکی است. هردوی این دو روش مزیت های خود را دارند. واسازی به معنای تخریب خانه با دست است که می توانید بخشی از قطعات را سالم نگه داشته و دوباره بهره ببرید. گرچه این کار پرزحمت است اما می توانید از بسیاری از قطعات دوباره بهره ببرید. اما اگر وقت تان کم است تخریب مکانیکی می تواند کار را سریع تر پیش ببرد. تخریب مکانیکی کل خانه را تخریب می نماید. حتی می توانید هردوی این روش ها را با هم به کار ببرید. ابتدا قطعات بازیافتی را برداشته و بقیه را بگذارید تا با دستگاه تخریب گردد

اگر می خواهید از یک متخصص یاری بگیرید می تونید در قدم اول می توانید برآورد قیمت تخریب خانه را در شهر خودتان داشته باشید. مثلا اگر به دنبال یک شرکت بازسازی در تهران باشید می توانید درخواست تخریب خانه ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. از آنجایی که این متخصصین در بازار صاحب امتیاز و سابقه و کارنامه هستند با در نظر دریافت همین موارد و نظرات مشتریان قبلی ایشان، می توانید انتخابی آگاهانه تر را تجربه کنید.

تخریب را به یک شرکت بسپارید

اگر خودتان ابزار یا وقت لازم را ندارید می توانید ب یک شرکت قرارداد ببندید تا این کار را انجام دهند. یادتان باشد که شرکت مجوز داشته و ساختمان را بیمه کند. می توانید نمونه کارهای قبلی را مشاهده کنید. تجربه باعث می گردد همه چیز خوب پیش برود.

پیش از تخریب خانه را خوب آنالیز کنید

یادتان باشد که حالا کل خانه تخریب می گردد و این فرصت خوبی برای آنالیز خانه است. شاید خانه تان قدیمی است و بعضی از ابزارهای ساخت و ساز رایج در زمان ساخت خطرناک باشد. کپک، چوب فرسوده، رنگ و پنبه نسوز می توانند خطرناک باشند. پیش از تخریب خانه از یک کارشناس بخواهید خانه را بازرسی کند. در صورت وجود این مواد پروژه متوقف نمی گردد اما با دقت بیشتری انجام می گردد.

مجوزهای لازم را دریافت کنید

اگر تا به حال به مجوز فکر ننموده بودید حالا وقتش رسیده این کار را انجام دهید. پیش از هرگونه تخریب باید از شهرداری مجوز دریافت کنید. حتی برای ریختن زباله های تخریب هم باید مجوز داشته باشید. شاید شرکت مربوطه کارها را انجام دهد، در غیر این صورت خودتان باید کارهای مربوطه را انجام دهید.

کنتورها را قطع کنید

کنتور برق، گاز، آب و لوله های فاضلاب باید قطع شوند تا مشکل ایجاد نگردد. شاید شرکت تخریب این کارها را انجام دهد اما خودتان هم باید نظارت داشته باشید. حالا که می خواهید خانه تان را از روی زمین محو کنید باید از بروز حادثه جلوگیری کنید.

احتمال آسیب به دیگران را به حداقل برسانید

پیش از هرچیز باید مطمئن شوید این کار امن است. به همسایه ها اطلاع داده و به نگرانی شان گوش دهید. به آنها بگویید این کار پرسروصدا و دردسرساز است و ممکن است مدتی طول بکشد. هرچقدر بیشتر با آنها صحبت کنید با شکایت های کمتر روبرو می شوید. همچنین بهتر است موقتا دور ملک حصار بکشید.

تصمیم بگیرید می خواهید با خانه چکار کنید

پیش از تخریب باید بدانید می خواهید با قطعات تخریب شده چکار کنید. شاید شرکت لوازم بازیافتی را تحویل ندهد اما بهتر است با شرکتی مشورت کنید که تا حد امکان همه چیز را بازیافت کند. هستند شرکت هایی که تا جای ممکن همه چیز را یافته و بازیافت می نمایند.

کار را آغاز کنید

یادتان باشد که پروژه تخریب می تواند هیجان انگیز و جالب باشد. بسته به نیروهای یاریی و دستگاه ها این کار ممکن است یک روز تا یک هفته طول بکشد.

قطعات تخریب شده را جمع کنید

حالا خانه تان به تپه ای از قطعات تخریب شده تبدیل شده که باید هرچه زودتر آن را جمع نموده و فضا را تمیز کنید.

گام بعدی را تعیین کنید

اگر خانه قبلی را دوست نداشتید می توانید در جای همان یک خانه خوب درست کنید. درباره پروژه آینده هم با شرکت تخریب صحبت کنید تا از برنامه تان باخبر باشند. شاید اصلا برایتان تخفیف درنظر بگیرند تا پروژه های آینده را هم انجام دهند.

منبع: فرارو
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 757

به "نحوه تخریب خانه برای بازسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه تخریب خانه برای بازسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید