نفت مسجدسلیمان و هزینه های تحمیلی کرونا، گل بود به سبزه نیز آراسته شد!

به گزارش تور انگلیس، رییس هیات هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان می گوید مسائل مالی گذشته مان همچنان باقی است و هزینه های کرونا هم به آن اضافه شد.

نفت مسجدسلیمان و هزینه های تحمیلی کرونا، گل بود به سبزه نیز آراسته شد!

عطا بهادری، رییس هیات هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در گفت وگو با تور انگلیس درباره بحران مالی نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: همه تیم ها مشکل مالی دارند و این مسائل تنها برای ما نیست. با توجه به پروتکل های بهداشتی که اعلام کردند همه به مشکل خورده اند و تست برخی از بازیکنان تیم های لیگ فزونی مثبت اعلام شده است. مسئولان دوست دارند برنامه ای ایجاد کنند که هیجان و نشاط به جامعه بازشود اما این شرایط بسیار سخت است چرا که به هر حال بازی ها بدون تماشاگر خواهد بود و مسائل فراوانی گریبان گیر تیم هاست.

او ادامه داد: هتل تیم ها باید متفاوت باشد، به جای یک اتوبوس باید از چند اتوبوس استفاده شود و پروازها چارتر شود. این ها باعث چند برابر شدن هزینه ها می شود. ضمن این که قبل از این قضایا هم ما مسائل مختلفی داشتیم. مصوبه مجلس، کمک وزارت نفت به ما را منع کرد. با توجه به این مصوبه کمک و بودجه وزارت نفت به تیم های نفتی چه در فوتبال و چه در رشته های دیگر منع شد. مسائل گذشته را داشتیم و مشکل کرونا هم اضافه شد. گل بود به سبزه نیز آراسته شد. همه این ها باعث شد مسائل ما چند برابر شود.

رییس هیات هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه با مثبت شدن تست کرونای برخی بازیکنان لیگ فزونی، برگزاری لیگ در هاله ای از ابهام واقع شده است، گفت: فردا قرار است ستاد مقابله با کرونا، با وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال جلسه ای برگزار کند و راجع به صلاحیت برگزاری لیگ بحث و گفت وگو کنند. باید هر پنج روز یک بار از بازیکنان تست گرفته شود و حساب کنید هر بار که از 50 نفر تست گرفته شود چه هزینه سنگینی را در برخواهد داشت.

او اضافه نمود: ما به مشکل شدید مالی برخورده ایم. ضمن اینکه ماجرای کرونا هم شرایط را بدتر کرده و شرایط دشواری را برای ما و برای همه تیم های لیگ فزونی به وجود آورده است. حتی تیم آقای زنوزی، تراکتور هم با مشکل روبرو شده چون تست چند بازیکنش مثبت اعلام شده است. امیدوارم این ویروس منحوس از کشورمان خارج شود. ما دوست داریم فوتبال ادامه پیدا کند و برگزاری لیگ منبع درآمد برای فدراسیون است اما ان شاءالله روزی بیاید که همه بتوانند فوتبال زیبا را به نمایش بگذارند و هیجان به کشور بازشود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 366

به "نفت مسجدسلیمان و هزینه های تحمیلی کرونا، گل بود به سبزه نیز آراسته شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفت مسجدسلیمان و هزینه های تحمیلی کرونا، گل بود به سبزه نیز آراسته شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید