نوروزی: مسائل مالی استقلال زیاد بود، تعطیلی لیگ تاثیری روی قرارداد اسپانسری ندارد

به گزارش تور انگلیس، معاون مالی باشگاه استقلال گفت: اسپانسر تعهد نموده پایبند به قرارداد باشد و تعطیلی لیگ هیچ گونه تاثیری روی قرارداد ندارد.

نوروزی: مسائل مالی استقلال زیاد بود، تعطیلی لیگ تاثیری روی قرارداد اسپانسری ندارد

به گزارش گروه ورزشی تور انگلیس، مهدی نوروزی در جمع تور انگلیس درباره شرایط مالی باشگاه استقلال گفت: مسائل مالی باشگاه خیلی زیاد بوده و باید تمام بدهی ها و پرداخت ها را برای بازیکنان انجام می دادیم. این کار با درایت مدیریت باشگاه انجام شد و توانستیم این منابع را تامین کنیم و پرداخت ها را انجام دهیم.

وی درباره اختلافاتی که بین باشگاه استقلال و اسپانسر قبلی وجود داشت، مطرح نمود: جلسات این پفراینده ها با شرکت ها از جمله شرکت آریا برتر برگزار شده است. با اسپانسر جدید هم که قرارداد بسته شد، حاصل 30 جلسه بود. شرکت دنیا فولاد متین تعهدات را انجام داد و قرارداد با این شرکت امضا شد.

نوروزی راجع به اینکه درصورت تعطیلی مسابقات تکلیف قرارداد با اسپانسر چه می گردد, گفت: قراردادی که بسته شده کامل و جامع است و تعطیلی لیگ روی آن تاثیرگذار نیست. اسپانسر کاملاً تعهد نموده به قرارداد پایبند باشد و برگزاری لیگ هیچ گونه تاثیری روی قرارداد ندارد.

معاون مالی باشگاه استقلال درباره خصوصی سازی این باشگاه و اینکه آیا این فرایند ارتباطی به کارگزار باشگاه دارد یا خیر، یادآور شد: در بحث خصوصی سازی با کارگزار ورود ننموده ایم و تنها تابع مقررات سازمان خصوصی سازی هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 382

به "نوروزی: مسائل مالی استقلال زیاد بود، تعطیلی لیگ تاثیری روی قرارداد اسپانسری ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزی: مسائل مالی استقلال زیاد بود، تعطیلی لیگ تاثیری روی قرارداد اسپانسری ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید