منصوریان: با حذف استقلال و پرسپولیس نشاط از فوتبال ما رفت

به گزارش تور انگلیس، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است که با حذف دو تیم استقلال و پرسپولیس از آسیا، نشاط از فوتبال ایران رفته است.

منصوریان: با حذف استقلال و پرسپولیس نشاط از فوتبال ما رفت

به گزارش خبرنگاران، نفت آبادان در داربی فوتبال خوزستان پیروز شد با حساب 2 بر صفر از سد نفت مسجدسلیمان بگذرد. علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از این بازی اظهارکرد: بازیکنانم خیلی جانانه و فیزیکی بازی کردند. وقتی وارد زمین می شویم کوشش می کنیم که مسائل بازیکنان را بیرون از زمین حل کنیم. بازیکنانم شرایط احساسی و عاطفی طرفداران را خوب می دانند زیرا خودشان از جنس آبادان هستند.

وی بیان نمود: جانانه بازی کردیم و تنها در 10 دقیقه خاتمهی بازی با توجه به اینکه اخراجی داشتیم، فشار بیشتری به تیم وارد شد اما در مجموع ما به سه امتیاز فکر می کردیم و حتی در خیلی از بازی هایی که شکست خورده ایم نیز فرایند خوبی داشته ایم اما سه امتیاز را نمی گرفتیم. به بازیکنانم خسته نباشید می گویم، آن ها زحمت کشیدند. ضمن اینکه امروز یکی دو بازیکن ما را نداشتیم و حتی شروین بزرگ را همین امروز در آستانه آغاز بازی به علت مشکل گوارشی که برای او پیش آمد، از ترکیب خارج کردیم. به هر حال بازی خیلی خوبی بود و روز گذشته نوید یک بازی خوب را داده بودم که خدا را شکر این رخ داد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امروز فرماندار آبادان به رختکن تیم آمد و از این که بدون حاشیه با بازیکنان ما صحبت کرد، راضی شدم. او مسائل آبادان را خیلی خوب درک نموده بود و به همه بازیکنان ما قول داد که با توجه به دستوری که استاندار خوزستان داده است در این هفته مشکل نامه شورای تامین حل گردد و به امید خدا با توجه به اعلام آمادگی پالایش و پخش، مسائل بازیکنانمان تا خاتمه هفته هموارتر گردد.

وی درباره اخراج حامدی فر نیز عنوان نمود: با توجه به این که او بازیکن جوان و البته یکی از فوتبافهرست های آینده دار است، زمانی که اخراج می گردد احتیاج به کار روانی دارد. من از دست او بسیار ناراحتم زیرا بازی های ما فشرده است و با اخراج او، 15 دقیقه به شدت تحت فشار بودیم و جان کندیم تا گل هایمان را حفظ کنیم. اخراج او صد درصد درست بود. حامدی فر گفت بازیکن حریف به من توهین کرد و من هم به او کتف زدم. این چیزها در فوتبال عادی است اما قرار نیست هر کسی به ما حرفی زد به او کتف بزنیم و با این کار، حامدی فر هم تیم را از حضور خودش برای بازی بعد محروم کرد و هم این که 15 دقیقه به ما آسیب وارد کرد. باید گروه فنی تیم به اتفاق طالب ریکانی با او صحبت کند و او باید آرامش خود را حفظ کند.

منصوریان ادامه داد: تیم داوری فوق العاده کار کرد و در تمام صحنه ها حاضر بود. آقای مهدوی خیلی خوب داوری می نماید و در مجموع از داوری راضی هستم اما از حامدی فر ناراحتم و نمی توانم ناراحتی ام را بروز ندهم.

وی درباره فهرست ورودی و خروجی تیمش، اعلام کرد: ما آنقدر بضاعت نداریم که بگوییم فهرست ورودی و خروجی ما چیست. اگر هم بخواهیم خریدی داشته باشیم باید تمام بازی ها را یک بار دیگر با اعضای کادر فنی بازنگری کنیم و ببینیم در چه پست هایی باید بازیکن خریداری کنیم. ابتدا باید پول بازیکنان را بدهیم و اگر به آنها پول بدهیم انگار خرید داشته ایم. فعلا به فکر فهرست ورودی و خروجی نیستیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا نیز گفت: زخمی که امروز تاولش ترکیده است و آسیب آن به عنوان یک معضل اجتماعی بر سینه استقلال و پرسپولیس و طرفداران آن، پاشیده شده است، باید چند سال پیش پانسمان می شد اما متاسفانه لحظه ای متوجه شدند که این دو تیم در آستانه حذف از آسیا هستند و بعد نیز ایران به تکاپو افتاد. چرا همواره باید کارها را به دقیقه 90 بگذاریم؟ 10 سال است که استقلال و پرسپولیس آواره زمین و پول سفر هستند و چقدر گوشت بدن تیم های استقلال و پرسپولیس سلاخی شده است. چرا باید استقلال و پرسپولیس مبلغ 200 میلیارد تومان مشکل مالیاتی داشته باشند؟ این دو تیم آبروی فوتبال ما هستند و با این اتفاقی که رقم خورد، نشاط از فوتبال ما رفت. باید یاری گردد تا این دو تیم برای سال آینده جهت خوبی پیدا نمایند. بعلاوه امیدوارم در این بین، نیم نگاهی هم به بند ج مربوط به تیم های نفتی داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1400 بروزرسانی: 13 اسفند 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 1327

به "منصوریان: با حذف استقلال و پرسپولیس نشاط از فوتبال ما رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: با حذف استقلال و پرسپولیس نشاط از فوتبال ما رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید