هزاران خدمه ناو هواپیما بر فرانسه کرونا دارند

به گزارش تور انگلیس، جدیدترین گزارش نشان می دهد که 47 درصد برابر با بیش از یکهزار نفر از خدمه و نیروهای بزرگترین ناو هواپیمابر فرانسه به ویروس کویدو 19 مبتلا شده اند.

هزاران خدمه ناو هواپیما بر فرانسه کرونا دارند

به گزارش فرانس 24، در میان فشارهای فزاینده بر مقامات دولتی برای شرح درباره ابتلای خدمه و نیروهای ناو هواپیمابر شارل دوگل به ویروس کرونا ، نیروی دریایی فرانسه گفت که در حال آنالیز علل و چگونگی ایبتلای این افراد به این ویروس است.

در پی بالاگرفتن مساله شیوع کرونا در شارل دوگل، فلورانس پارلی وزیر دفاع فرانسه روز آدینه به نمایندگان مجلس گفت که از دو هزار و 300 خدمه این ناو و کشتی های اسکورت آن تا کنون یک هزار و 81 نفر مبتلا به ویروس کرونا شده اند که تقریبا نیمی از کل پرسنل این کشتی است.

شارل دوگل بزرگترین ناوهواپیمابر فرانسه و پرچمدار نیروی دریایی این کشور است که از زمان بازگشت به مقر خود در تولون، از پنج روز پیش در حال ضد عفونی است.

اریک لاولت سخنگوی نیروی دریایی فرانسه درهمین رابطه گفت: یک نفر تحت مراقبت های ویژه و 20 نفر دیگر در بیمارستان بستری هستند.

براساس بیانیه نیروی دریایی آمریکا، دو تن از چهار ملوان ایالات متحده که به عنوان بخشی از یک برنامه تبادل نیرو در ناو شارل دوگل به سر می برند به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

سخنگوی نیروی دریایی فرانسه در ادامه اضافه نمود که فرمانده ناو هواپیمابر به دنبال افزایش فاصله فیزیکی بین خدمه روی کشتی است، جایی که تجهیزات آزمایشگاهی در آن وجود ندارد.

لاولت خاطر نشان کرد: اعمال اقدامات فاصله گذاری اجتماعی روی کشتی جنگی بسیار سخت است. اما امنیت خدمه اولین نگرانی ما است زیرا یک کشتی جنگی به ویژه ناو هواپیمابر، بدون خدمه آن چیزی نیست.

در پی بالاگرفتن مساله شیوع کرونا در شارل دوگل، فلورانس پارلی وزیر دفاع فرانسه روز آدینه به نمایندگان مجلس گفت که از دو هزار و 300 خدمه ناو هواپیمابر شارل دوگل و کشتی های اسکورت آن تا کنون یک هزار و 81 نفر مبتلا به ویروس کرونا شده اند که تقریبا نیمی از کل پرسنل این کشتی است.

در حالی که ویروس کرونا کشتی بزرگ جسته را بی حرکت نموده است، وزیر دفاع فرانسه تأکید کرد که نیروهای کشور همچنان به دفاع از کشورمان در دریا، زیر دریا، زمین و هوا انجام وظیفه می نمایند. ،ایرنا

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 295

به "هزاران خدمه ناو هواپیما بر فرانسه کرونا دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزاران خدمه ناو هواپیما بر فرانسه کرونا دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید