هزینه های سنگین محصولات اپل برای برزیلی ها ، خرید آیفون ایکس با رقمی 74 درصد گران تر از نرخ آمریکا (تور برزیل)

به گزارش تور انگلیس، برزیل یکی از گران ترین کشورهای دنیا برای خرید آیفون است. با این وجود برزیلی ها نسبت به خرید آیفون به شدت مشتاق ظاهر می شوند.

هزینه های سنگین محصولات اپل برای برزیلی ها ، خرید آیفون ایکس با رقمی 74 درصد گران تر از نرخ آمریکا (تور برزیل)

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور برزیل هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور برزیل از تورنتو، سائو پائولو و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، خرید آیفون برای کاربران بسیاری در سراسر دنیا مجذوب نماینده است، اما به نظر می رسد این موضوع برای خریداران برزیلی، حائز اهمیت و البته زحمت بیشتری است.

براساس یک گزارش تازه که به وسیله بانک BTG Pactualانجام شده است، برزیل یکی از کشورهای گران قیمت برای خرید محصولات شرکت اپل است.

درواقع مصرف نمایندگان برزیلی باید 1746 دلار برای خرید آیفون XS 64GB در برزیل بپردازند، در حالی که این رقم 74 درصد بیشتر از رقمی است که آمریکایی ها می پردازند.

هنگامی که ارقام را در سایر محصولات آیفون مقایسه کنیم، شرایط جدی تر می گردد برای مثال در آیپاد32GB ، تغییرات حتی بیشتر است: برزیلی ها 743 دلار هزینه آیپاد می نمایند و این رقم 140 درصد بیشتر از رقمی است که مصرف نمایندگان آمریکایی هزینه می نمایند.

قیمت محصولات الکترونیک وارداتی در برزیل یکی بالاترین نرخ ها بین کشورهایی است که در این گزارش ذکر شده اند. چنین مسئله ای شامل مالیات بر واردات بالا، پیچیدگی ها و بوروکراسی برای واردات و تنگناها در این حوزه است.

البته این گزارش شامل موارد امیدوارنماینده ای هم هست. برای مثال در صورت تعهدات تازه دولت برای ساده کردن سیستم مالیاتی برزیل و کاهش مالیات بر واردات می توان انتظار منظره خوش بینانه ای برای بازیکنان خارجی در برزیل داشت.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 آذر 1401 بروزرسانی: 26 آذر 1401 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 1525

به "هزینه های سنگین محصولات اپل برای برزیلی ها ، خرید آیفون ایکس با رقمی 74 درصد گران تر از نرخ آمریکا (تور برزیل)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه های سنگین محصولات اپل برای برزیلی ها ، خرید آیفون ایکس با رقمی 74 درصد گران تر از نرخ آمریکا (تور برزیل)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید