پست جنجالی کار دست پرسپولیس داد، فدراسیون هند به AFC شکایت کرد

به گزارش تور انگلیس، سایت گل هند مدعی شده فدراسیون فوتبال هند علیه باشگاه پرسپولیس به کنفدراسیون آسیا شکایت نموده است.

پست جنجالی کار دست پرسپولیس داد، فدراسیون هند به AFC شکایت کرد

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور بمبئی ما را تجربه کنید.

به گزارش، سایت گل هند اطلاع داد که فدراسیون فوتبال هند به دلیل انتشار پست توهین آمیز باشگاه پرسپولیس پیش از سفر به هند برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا، به AFC شکایت نموده است.

صفحه رسمی اینستاگرام پرسپولیس پیش از سفر به هند پستی منتشر کرد و دوران فتح هند از طریق پادشاه ایران در گذشته را مرور و این حادثه تاریخی را به حضور این تیم در لیگ قهرمانان و فتح دوباره این کشور تشبیه نموده بود.

این پست جنجالی باشگاه پرسپولیس واکنش های زیادی را از سوی کاربران هندی داشت و این پست را توهین آمیز تلقی کردند. البته باشگاه پرسپولیس بلافاصله آن را حذف کرد و با انتشار پستی دیگر عذرخواهی کرد.

به ادعای گل در نامه ارسالی فدراسیون فوتبال هند به AFC که در آن به تخطی باشگاه پرسپولیس از بند های 50 و 58 اساسنامه اخلاقی و انضباطی AFC اشاره شده، آمده است: فدراسیون فوتبال هند مراتب شکایت خود از رفتار نامناسب باشگاه پرسپولیس، نماینده کشور ایران قبل از شروع رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و به طور خاص قبل از سفر به هند را اعلام می نماید.

این باشگاه یک سری پست های تعیین را در صفحه رسمی اش در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که منجر به جریحه دار شدن احساسات مردم هند شده و واکنش رسانه ها را در پی داشته است.

آن پست نشان دهنده یک رویکرد هجومی غیرمنطقی نسبت به فدراسیون فوتبال هند و مردم این کشور بود که کاملاً خارج از چارچوب های اخلاقی هر ورزشی است.

از آن جایی که این رفتار نامناسب تعییناً نشان دهنده ناتوانی آن ها در رویداد های سطح بالای این چنینی است، فدراسیون فوتبال هند قویاً این رفتار را محکوم می نماید و خواستار اقدامی مناسب از سوی AFC علیه باشگاه پرسپولیس است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 914

به "پست جنجالی کار دست پرسپولیس داد، فدراسیون هند به AFC شکایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پست جنجالی کار دست پرسپولیس داد، فدراسیون هند به AFC شکایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید