2 هزار و 600 نظامی آمریکایی قرنطینه شدند

به گزارش تور انگلیس، پنتاگون گفت که 2 هزار و 600 نظامی آمریکایی در اروپا خود را به دلیل نگرانی از شیوع کرونا قرنطینه کرده اند.

2 هزار و 600 نظامی آمریکایی قرنطینه شدند

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تور انگلیس از هیل، وزارت دفاع آمریکا در بیانیه ای بیان نمود: 2 هزار و 600 پرسنل نظامی آمریکایی در اروپا به دلیل نگرانی از شیوع کرونا خود را قرنطینه کرده اند.

همه این افراد لزوماً بیمار نیستند بلکه در معرض [بیماری] قرار داشته و در راستای تدابیر بهداشتی دست به اقدامات احتیاطی زده اند.

این بیانیه درباره جزئیات قرنطینه و جداسازی این افراد توضیحی نداد.

درمجموع 67 نفر از نیروهای پنتاگون در سراسر دنیا به کرونا مبتلا شده اند. همچنین 15 نفر از کارکنان غیرنظامی، 26 تن از وابسته ها و 16 نفر از پیمانکاران وزارت دفاع کرونا گرفته اند.

ژنرال تاد والترز رئیس فرماندهی اروپایی آمریکا (EUCOM) روز جمعه به وقت محلی در تماسی از اشتوتگارت آلمان به تور انگلیس گفت که 35 نفر از 72 هزار نیروی آمریکایی که در اروپا هستند، به کرونا مبتلا شده اند.

والترز گفت به صورت ویدئوکنفرانس یا تلفنی با کسانی که آزمایش کرونای آن ها مثبت بوده یا افرادی شرایط آن ها نگران کننده است، صحبت کرده است.

وی افزود: افرادی آزمایش آن ها مثبت بوده و کسانی که در قرنطینه قرار دارند، در وضع خوبی هستند.

پنتاگون دوشنبه گذشته اعلام کرده بود که مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا و معاونش به منظور جلوگیری از ابتلای به کرونا از یکدیگر جدا کار خواهند کرد.

انتهای پیام/4106/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 223

به "2 هزار و 600 نظامی آمریکایی قرنطینه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 هزار و 600 نظامی آمریکایی قرنطینه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید