تکواندو

دوشنبه؛ معین تکلیف سه تیم صعود کننده از گروه دوم لیگ برتر تکواندو

دیدارهای هفته سوم تا پنجم (پایانی) از مرحله نخست رقابت های گروه دوم، لیگ برتر تکواندو، روز دوشنبه 27 دی ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می گردد.

7 فروردین 1401

قوانین نو پاراتکواندو از شهریورماه اجرایی می گردد

تهران (پانا) - برای برگزاری عادلانه تر و ایمن تر رقابت های پاراتکواندو، فدراسیون جهانی تکواندو اوزان، رویدادها و کلاس های این رشته را مورد بازبینی قرار داده که از شهریورماه اجرایی خواهد شد.

17 مرداد 1400

حضور کیمیا علیزاده با پرچم سفید تیم پناهندگان در المپیک توکیو

علیزاده به رویترز گفته است: حالا همه چیز خوب است. نکته مهم این است که من می توانم زندگی شخصی و ورزشی خود را با هم داشته باشم.

3 فروردین 1400

سرنوشت تلخ باشگاه قهرمان پرور پایتخت، ایزد فردوسی به برج تبدیل می گردد!

باشگاه قدیمی پایتخت که تعداد زیادی عنوان دار دنیا و المپیک تحویل ورزش ایران داده است، پس از فوت مالک باشگاه توسط وراث به فروش رفت و قرار است تبدیل به برج مسکونی گردد!

26 اسفند 1399

راهیابی نمایندگان ایران به نیمه نهایی مسابقات قهرمانی پومسه دنیا

به گزارش خبرنگاران، مسابقات آنلاین قهرمانی دنیا پومسه 2020 با حضور 401 شرکت کننده از 79 کشور در دو بخش انفرادی استاندارد و ابداعی از روز 26 آبان ماه تا 25 آذرماه به صورت آنلاین برگزار می گردد.

7 دی 1399

خاتمه چهار روز مبارزه مدعیان تیم ملی تکواندو

به گزارش خبرنگاران، مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو شنبه هفته جاری با حضور 769 تکواندوکار در سالن خانه تکواندو شروع شد. مبارزات به مدت چهار روز و هر روز در دو وزن پیگیری شد که در نهایت با شناخت نفرات برتر در اوزان مختلف به سرانجام رسید.

3 اسفند 1398