اعطای تسهیلات کم بهره به فرهنگیان، وام مرابحه تا سقف 60 میلیون تومان

به گزارش تور انگلیس، وزیرآموزش و پرورش گفت: تسهیلات احداث مسکن برای زوجین فرهنگی در تهران تا سقف 160 میلیون تومان، در مراکز استان ها و شهر های بالای 200 هزار نفر جمعیت تا سقف 120 میلیون تومان و نیز در سایر شهر ها برای زوجین فرهنگی تا سقف 100 میلیون تومان با کارمزد 12 درصد پیش بینی شده است.

اعطای تسهیلات کم بهره به فرهنگیان، وام مرابحه تا سقف 60 میلیون تومان

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش گروه اجتماعی تور انگلیس، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در آیین انعقاد تفاهم نامه بین وزارت آموزش و پرورش و بانک ملی، اظهار کرد: در اقدامی بی نظیر تفاهم نامه ای با بانک ملی در مورد اعطای تسهیلات کم بهره به فرهنگیان منعقد شده است.

وی با بیان اینکه یکی از سیاست های آموزش و پرورش سازماندهی و ساماندهی نظام نامه رفاهی فرهنگیان است، اضافه نمود: پرداخت تسهیلات کم بهره در دو سرفصل مرابحه و مسکن بدون سپرده گذاری، تحت عنوان وام های ثانویه حمایتی با بازپرداخت بلند مدت از ابتدای سال جدید در سراسر کشور انجام خواهد گرفت.

حاجی میرزایی گفت: پرداخت تسهیلات احداث مسکن را برای زوجین فرهنگی در کلان شهر تهران تا سقف 160 میلیون تومان، در مراکز استان ها و شهر های بالای 200 هزار نفر جمعیت تا سقف 120 میلیون تومان و نیز در سایر شهر ها برای زوجین فرهنگی تا سقف 100 میلیون تومان با کارمزد 12 درصد خواهد بود.

وی ادامه داد: پرداخت وام احداث مسکن در این تفاهم نامه، به صورت انفرادی در شهر تهران 100 میلیون تومان، در مراکز استان ها 80 میلیون تومان و همچنین در سایر شهر ها 60 میلیون تومان با بازپرداخت 12 ساله، است.

وزیر آموزش و پرورش توضیح داد: پرداخت تسهیلات مرابحه تا سقف 60 میلیون تومان، به ازای هر فرهنگی واجد شرایط با بازپرداخت 5 ساله (60 ماهه) از دیگر مواردی است که در مفاد این تفاهم نامه، در راستای منزلت اجتماعی فرهنگیان، به خوبی تبیین و تشریح شده است.

وی در ادامه اضافه نمود: سقف تسهیلات خرید مسکن در شهر تهران 60 میلیون تومان و در مراکز استان ها 50 میلیون تومان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 134

به "اعطای تسهیلات کم بهره به فرهنگیان، وام مرابحه تا سقف 60 میلیون تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای تسهیلات کم بهره به فرهنگیان، وام مرابحه تا سقف 60 میلیون تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید