تور آلمان ارزان: افزایش شدید موارد ابتلا در آلمان؛ برلین شرایط اضطراری ملی بیان کرد

به گزارش تور انگلیس، افزایش موارد مبتلایان به ویروس کرونا در آلمان باعث شده دولت این کشور دوباره شرایط اضطراری ملی اعلام کند.

تور آلمان ارزان: افزایش شدید موارد ابتلا در آلمان؛ برلین شرایط اضطراری ملی بیان کرد

با تور آلمان ارزان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، وزیر بهداشت آلمان امروز آدینه اعلام نمود که به علت افزایش شدید موارد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور، شرایط اضطراری ملی اعلام نموده است.

مرگ و میر روزانه ویروس کرونا در آلمان طی هفته اخیر بیشترین افزایش را در بیش از پنج ماه گذشته داشته و قانون گذاران این کشور در حال مباحثه درباره چگونگی مهار موج چهارم این همه گیری هستند.

براساس گزارش بلومبرگ، با کمتر از 70 درصد واکسیناسیون کامل در برابر این بیماری، بزرگترین اقتصاد اروپا از همتایان غربی مانند اسپانیا، ایتالیا و پرتغال عقب مانده و باعث شده آلمان با موج شیوع نو روبرو گردد. نرخ روزانه ابتلا در آلمان در حال شکستن رکوردهای ثبت شده در زمستان گذشته است، زمانی که جمعیت این کشور اروپایی عمدتاً در برابر کرونا بی دفاع بودند.

موسسه رابرت کخ آلمان روز سه شنبه گذشته یک افزایش دیگر در نرخ ابتلا در سراسر این کشور را گزارش داد. موارد طی هفت روز گذشته به رکورد 312.4 در هر 100000 نفر رسید.

این درحالیست که آلمان اعلام نموده میخواهد افرادی که واکسینه نشده اند را به صورت اجباری قرنطینه نموده و اجازه تردد به آنها ندهد.

پیش از این اتریش اولین کشوری بود که قرنطینه برای افراد غیرواکسینه را اعمال کرد. الکساندر شالنبرگ صدراعظم اتریش روز یکشنبه هفته پیش اعلام نمود از روز دوشنبه میلیون ها نفر را که به طور کامل علیه ویروس کرونا واکسینه نشده اند، در قرنطینه قرار می دهد تا با افزایش بی سابقه شیوع کرونا در این کشور مقابله کند.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 1238

به "تور آلمان ارزان: افزایش شدید موارد ابتلا در آلمان؛ برلین شرایط اضطراری ملی بیان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان ارزان: افزایش شدید موارد ابتلا در آلمان؛ برلین شرایط اضطراری ملی بیان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید