امیر قطر بر مخالفت با سیاست محاصره تأکید کرد

به گزارش تور انگلیس، امیر قطر گفت بعضی از کشورها در نتیجه دوگانگی استانداردها جنایتکاران جنگی، که علیه مردم کشورهای شان مرتکب جنایاتی شده اند را همپیمانان خود می دانند.

امیر قطر بر مخالفت با سیاست محاصره تأکید کرد

به گزارش گروه بین الملل تور انگلیس به نقل از الخلیج آنلاین، شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر طی سخنرانی در نشست سران کشورهای اسلامی در مالزی، گفت: از دوگانگی استاندارها در بیشترین مسائل رنج می بریم و این دوگانگی استانداردها حتی در تعامل با حقوق بشر نیز وجود دارد.

امیر قطر با بیان این که ثبات به عنوان یکی از مهم ترین شروط توسعه نیازمند روابط متوازن میان کشورها است، اعلام کرد که حفظ اقتدار ملی و استقلال در تصمیم گیری در شرایط عقب ماندگی و وابستگی تقریبا غیرممکن است.

شیخ تمیم تأکید کرد که قطر با استفاده از انواع شیوه های زور، محاصره، گرسنه نگه داشتن و دیکته کردن نظرات مخالف است و بایستی بر شیوه های مذاکره و گفت وگو در حل مسائل مورد اختلاف تکیه کرد.

وی در ادامه توضیح داد: بعضی در نتیجه درگیری محورها، جنایتکاران جنگی را همپیمان می دانند، اظهارات شان علیه تروریسم و تروریست ها را فراموش می نمایند زمانی که از شبه نظامیان مسلحی، که خارج از قوانین داخلی و بین المللی فعالیت می نمایند و دست به جنایت هایی علیه غیرنظامیان می زنند، حمایت می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 9

به "امیر قطر بر مخالفت با سیاست محاصره تأکید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر قطر بر مخالفت با سیاست محاصره تأکید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید