بانک اطلاعاتی استارت آپ های ICT ایجاد شد

به گزارش تور انگلیس، بانک اطلاعاتی استارت آپ های ICT با جمع آوری اطلاعات مربوط به بیش از یک هزار و 200 کسب و کار پیروز نوپا با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی ایجاد شد.

بانک اطلاعاتی استارت آپ های ICT ایجاد شد

به گزارش خبرگزاری مالی ایران، یکی از اهداف این ستاد، فراهم کردن فرصتی برای توسعه و تنوع دادن به زیست بوم استارت آپی اقتصاد دیجتیال کشور است که این هدف که با راه اندازی بانک اطلاعاتی استارت آپی فراهم شده است.

این سایت با جمع آوری اطلاعات مربوط به بیش از یک هزار و 200 استارت آپ فعال و پیروز ایران و دنیا در حوزه های مختلف سعی بر آن دارد برای مخاطبان و علاقمندان این حوزه ها الگوهای پیروز کسب وکار را معرفی کند تا از این طریق، زمینه ایده پردازی برای رونق کسب وکارهای ایرانی فراهم گردد.

ستاد توسه فناوری­های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حمایت از راه اندازی این بانک اطلاعاتی در کوشش است تا به هدف متنوع سازی زیست بوم استارت آپی دست یابد.

داده نماهای مرتبط با فناوری های اولویت­ دار ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی از جمله بلاکچین، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، واقعیت گسترده (افزوده و مجازی)، شهر هوشمند، فراوری هوشمند و خانه هوشمند در این سایت تجمیع و گرآوری شده است.

در این سایت حتی به موضوعات مختلف فعالیت استارت آپها از جمله مدیریت پسماند، مدیریت آلودگی هوا، مدیریت آب و خشکسالی، نوآوری اجتماعی، انرژی، گردشگری، سیمان و بتن، معدن، آموزش، بیمه، ورزش و سلامت جسمانی و کشاورزی و سلامت دیجیتال نیز پرداخته است.

در این بانک اطلاعاتی کاربران می توانند اطلاعات کامل استارت آپ ها را بر اساس موضوع فناوری، مخاطب و مدل درآمدی جستجو نمایند. این بانک اطلاعاتی به صورت داینامیک و پویا اطلاعات آخرین و بهترین استارت آپ ها در هر یک از حوزه های مذکور را به صورت پیوسته و هفتگی به روزرسانی می کند.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 350

به "بانک اطلاعاتی استارت آپ های ICT ایجاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک اطلاعاتی استارت آپ های ICT ایجاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید