بیانیه جدید پارس جنوبی: استقلالی ها قصد دارند برای کل فوتبال تصمیم بگیرند! ، امروز در زمین بازی حاضر می شویم

به گزارش تور انگلیس، باشگاه پارس جنوبی جم پس از لغو سفر استقلالی ها به جم برای دیدار با این تیم در هفته بیست و سوم لیگ برتر بیانیه جدیدی منتشر کرد.

بیانیه جدید پارس جنوبی: استقلالی ها قصد دارند برای کل فوتبال تصمیم بگیرند! ، امروز در زمین بازی حاضر می شویم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در بیانیه باشگاه پارس جنوبی جم آمده است:

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره دو

تصمیم یکسویه باشگاه استقلال در عدم سفر به شهرجم و اعلام اینکه در دیدار مقابل پارس جنوبی جم حاضر نخواهد شد نه تنها وجاهت فوتبال باشگاهی را زیرسوال برده بلکه این بی اعتنایی و نگاه بالادستی داشتن به فوتبال ایران نه برای هواداران پارس جنوبی جم قابل هضم است و نه برای کارشناسان و جامعه فوتبال؛این باشگاه باتصمیم روزگذشته نشان داد نه تنها به ضوابط و پروتکل های مطروحه ازسوی سازمان لیگ اعتنایی نکرد بلکه استقلالی ها قصد دارند برای کل فوتبال تصمیم بگیرند.

اینکه یک باشگاه به واسطه حمایت و مالکیت معنوی و مدیریتی وزارت ورزش و جوانان خودش را تافته جدا بافته می داند یک بدعت ناثواب و بدوراز عدالت است؛اینکه باشگاه پارس جنوبی از بضاعت و نفوذ درلایه های مدیریتی ورزش ایران فرسنگ ها نسبت به باشگاهی چون استقلال فاصله دارد بر هیچ کس پوشیده نیست.

تاکید داریم؛ چنانچه سازمان لیگ برخلاف آیین نامه داخلی مسابقات 48 ساعت قبل از بازی تعویق با لغو بازی را اعلام نکند وناظرین و داوران بازی درمحل مسابقه حاضر نباشنداین موضوع تخلف آشکار بوده و باشگاه پارس جنوبی ضمن تهیه مستندات درصورت عدم پیگیری ارکان قضایی فوتبال برای احقاق حق خود به مرجع رسیدگی فیفا مراجعه خواهد کرد.

همانطور که سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کردند می بایست اسناد و مدارک بازیکنان کرونایی استقلال در کمیسیون ستاد کرونا در ورزش مورد بررسی قرار گیرد نه اینکه باشگاه استقلال صرف معرفی یکسری اسامی که گفته می شود بالغ بر شصت نفر به اصطلاح بازیکن بدون شناسایی هویتی (داشتن کارت بازی)برای آزمایش و تست به بیمارستان یا آزمایشگاهی که اعتبار آن جای تأمل دارد همچنان مورد سوء ظن است.

با تمام این اتفاقاتی که از سوی باشگاه پارس جنوبی جم ظلم در روز روشن قلمداد می شود تمام ارکان باشگاه بزرگ پارس جنوبی با اعتقاد راسخ اعلام می داریم که در صورت کوتاهی و اغماض ازسوی تصمیم گیران در لغو احتمالی این دیدار و واگذاری آن به آینده نه تنها حاضر به تکرار و تعویق این بازی نخواهیم بود بلکه امروز طبق مقررات رأس ساعت اعلام شده ازسوی سازمان لیگ در زمین بازی حاضر خواهیم شد و درصورت عدم حضور تیم استقلال خواهان برخورد قانونی طبق مقررات هستیم و درصورتی که قانون ازسوی آقایان نادیده گرفته شود با مستندات جمع آوری شده به فیفا شکایت خواهیم برد و باتوجه به بی احترامی که باشگاه استقلال به پانزده باشگاه دیگر لیگ برتری داشته است تا تعیین تکلیف نهایی حق عدم شرکت در ادامه رقابت های لیگ برتر را برای صیانت از حقوق هواداران پارس جنوبی جم را برای خودمان محفوظ می داریم.

همچنین در اطلاعیه بعدی رونوشت نامه ارسالی به فیفا را به اطلاع عموم خواهیم رساند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 457

به "بیانیه جدید پارس جنوبی: استقلالی ها قصد دارند برای کل فوتبال تصمیم بگیرند! ، امروز در زمین بازی حاضر می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه جدید پارس جنوبی: استقلالی ها قصد دارند برای کل فوتبال تصمیم بگیرند! ، امروز در زمین بازی حاضر می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید