تکلیف تعطیلی دانشگاه های کشور معین شد ، آخرین تصمیم درباره تعطیلی مدارس ؛ کدام مدارس تعطیل می شوند؟

به گزارش تور انگلیس، وزیر بهداشت گفت: دانشگاه های کشور با مصوبه کمیته ملی کرونا هفته آینده تعطیل شدند.

تکلیف تعطیلی دانشگاه های کشور معین شد ، آخرین تصمیم درباره تعطیلی مدارس ؛ کدام مدارس تعطیل می شوند؟

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات اخذ اقامت تحصیلی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش تور انگلیس له نقل از فارس، سعید نمکی پس از اتمام جلسه کمیته ملی کرونا گفت: دانشگاههای سراسر کشور طبق مصوبه کمیته ملی کرونا هفته آینده تعطیل خواهند بود که این مصوبه باید به امضای رییس جمهور برسد.

وزیر بهداشت ادامه داد: شرایط دایر بودن و یا تعطیلی مدارس نیز آدینه شب معین خواهد شد. مدارس مناطقی که در آنها موارد مثبت کرونا شناسایی شده در یک دوره 3 روزه تعطیل خواهند بود. لیست این مناطق آدینه شب اعلام خواهد شد.

سعید نمکی گفت: در این جلسه مقرر شد به جای قرنطینه شهرها محدودیت هایی را برای افراد مشکوک و مبتلا اعمال نمایند و اکیپ های ما در ورودی شهرها مستقر می شوند و با تب سنج افراد مشکوک یا مبتلا را شناسایی می نمایند.

وی گفت: مردم از سفر پرهیز نمایند، وقتی منع رفتن به مدارس اعلام می گردد از نقطه آلوده به غیر آلوده سفر ننمایند، اگر شهروندی در مبادی شهری مشکوک تشخیص داده گردد 14 روز قرنطینه خواهد شد.

وزیر بهداشت گفت: در رابطه با مدارس مناطقی که از دید ما که موارد مثبت دارند آدینه شب آنالیز و اعلام می گردد. در آن مناطق، مدارس به مدت سه روز تعطیل می شوند. با توجه به اینکه دانشجویان یک هفته به ملاقات خانواده ها رفته اند و تشخیص ابتلای آنها سخت است مقرر شد یک هفته دیگر تعطیل باشند، به شرط اینکه اساتید به محل کار تشریف بیاورند و آموزش از راه دور ارائه گردد.

وی اضافه نمود: در آموزش و پرورش نیز قرار شد در روزهای تعطیل دروس از راه دور به دانش آموزان ارائه گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 163

به "تکلیف تعطیلی دانشگاه های کشور معین شد ، آخرین تصمیم درباره تعطیلی مدارس ؛ کدام مدارس تعطیل می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف تعطیلی دانشگاه های کشور معین شد ، آخرین تصمیم درباره تعطیلی مدارس ؛ کدام مدارس تعطیل می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید