جشنواره فجر با اکران فیلم بیرو شروع می گردد

به گزارش تور انگلیس، تهران (پانا) - مراسم قرعه کشی جدول نمایش فیلم های حاضر در چهلمین جشنواره فیلم فجر برای سالن اصحاب رسانه، در موزه سینما برگزار گردید.

جشنواره فجر با اکران فیلم بیرو شروع می گردد

عصر امروز سه شنبه 28 دی ماه مراسم قرعه کشی جدول نمایش فیلم های حاضر در چهلمین جشنواره فیلم فجر که قرار است در محل نمایش فیلم ها برای اهالی رسانه روی پرده برود، در موزه سینما برگزار گردید.

این برنامه که اجرای آن را پژمان بازغی برعهده داشت، در موزه سینما و با حضور صاحبان فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر برگزار گردید.

بازغی در ابتدای مراسم تاکید نمود تاخیر در برگزاری مراسم به علت تاخیر در حضور بعضی از مهمانان بود. در این جشنواره کارگردانان مختلفی حضور دارند که می توان شاهد حضور جشنواره متفاوت باشیم.

عباس کریمی، در ادامه برنامه روی صحنه آمد و بعد از خواندن متنی درباره جشنواره فیلم و فجر و اشاره به شیوع کرونا و تاثیر آن در سینما از حاضران دعوت کرد تا با خواندن اسمشان برای آغاز مراسم قرعه کشی روی صحنه بیایند.

عباس کریمی نام فیلم ضد را بیرون آورد که عوامل این فیلم در ترافیک بوده و سیمون سیمونیان از مدیران جشنواره قرعه مربوط به زمان اکران را معین کرد. به این ترتیب فیلم ضد در روز 20 بهمن سانس اول در خانه جشنواره روی پرده خواهد رفت.

سارا بقایی نام فیلم موقعیت مهدی را بیرون آورد و حبیب والی نژاد تهیه کننده این فیلم تاریخ 17 بهمن و سانس دوم را برای نمایش این فیلم بیرون کشید.

قرعه کشی جدول اکران خانه جشنواره/ فجر 40 با بیرو کلید می خورد

در ادامه مهدی احمدی نیز نام فیلم شادروان را از گوی درآورد و عباس نادران تهیه کننده این فیلم نیز قرعه نمایش در روز 12 بهمن سانس دوم را بیرون کشید.

رضا پورزارعی با یادی از اشکان منصوری نام فیلم نگهبان شب را انتخاب کرد که قرعه اکران این فیلم برای روز 17 بهمن در سانس اول از سبد بیرون آمد.

کیوان امجدیان هم نام فیلم برف آخر را بیرون کشید که با حضور حسن مصطفوی تهیه کننده این فیلم، زمان اکران آن در روز 13 بهمن ماه در سانس اول انتخاب شد.

در ادامه فرامرز روشنایی نیز با یادی از روزنامه نگارانی که به علت کرونا فوت نموده اند، نام فیلم هناس را بیرون کشید که با قرعه انتخابی ثقفی نویسنده فیلمنامه این فیلم، تاریخ اکران آن برای روز 16 بهمن در سانس دوم معین شد.

مصطفی وثوقی کیا نیز نام بدون قرار قبلی را بیرون کشید که با حضور محمود بابایی تهیه کننده این فیلم زمان اکران آن برای روز 18 بهمن در سانس دوم معین شد.

در ادامه مراسم نوبت به فیلم دسته دختران رسید که با حضور نماینده عوامل این فیلم روز 15 بهمن در سانس دوم، زمان اکران آن معین شد.

هادی مومنی در ادامه نام فیلم لایه های دروغ را بیرون کشید که با حضور رامین سهراب کارگردان این فیلم قرعه اکران آن به روز 13 بهمن در سانس دوم افتاد.

فرانک آرتا هم نام فیلم درب را از سبد اسامی فیلم ها انتخاب کرد که رضا محقق تهیه کننده آن قرعه اکران در روز 21 بهمن در سانس اول را برای آن بیرون کشید.

در ادامه مهیار جوادی فر نام فیلم بی رو را بیرون کشید که مرتضی علی عباس میرزایی کارگردان این فیلم قرعه اکران به روز 11 بهمن در سانس اول افتاد تا این فیلم عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره سال جاری را از آن خود کند.

در بخش بعد مصطفی پورکیانی نام فیلم 2888 را انتخاب کرد تا با حضور کیوان علی محمدی یکی از کارگردانان این فیلم، تاریخ اکران آن برای روز 19 بهمن در سانس دوم معین شد.

آرش فهیم نام فیلم خائن کشی را بیرون کشید و علی اوجی تهیه کننده این فیلم قرعه مربوط به اکران را برای روز 20 بهمن در سانس دوم انتخاب کرد.

در ادامه مراسم محمدصادق عابدینی نام فیلم ماهان را انتخاب کرد که با حضور علی شاه حاتمی تهیه کننده این فیلم، روز 14 بهمن ماه در سانس دوم برای نمایش این فیلم معین شد. شاه حاتمی در این بخش از حمید لبخنده و بکتاش آبتین یاد کرد.

امیرحسین اشرفی نیز با یاد اشکان منصوری و علی انصاریان نام فیلم علف زار را از سبد اسامی فیلم ها انتخاب کرد که با حضور نماینده این فیلم روز 12 بهمن در سانس اول برای نمایش این فیلم انتخاب شد.

مرتضی حسینی نام فیلم مرد بازنده را بیرون کشید که با حضور کامران حجازی تهیه کننده این فیلم روز 11 بهمن در سانس دوم، برای اکران آن در خانه جشنواره معین شد.

میلاد نجفی هم نام فیلم دیدار خصوصی را بیرون کشید که با حضور امید شمس کارگردان این فیلم روز 14 بهمن ماه و سانس اول برای نمایش آن معین شد.

مهیار حسن پور نام فیلم شهرک را بیرون کشید که با حضور علی حضرتی کارگردان این فیلم تاریخ 19 بهمن و سانس اول برای اکران آن معین شد.

ایزد مهرآفرین هم نام فیلم نمور را از سبد اسامی فیلم ها برگزید که با حضور یاسر جعفری تهیه کننده این فیلم تاریخ 21 بهمن ماه و سانس دوم برای اکران آن معین شد.

رضا منتظری نام فیلم شب طلایی را انتخاب کرد که یوسف حاتمی کیا کارگردان فیلم قرعه اکران در روز 16 بهمن ماه و سانس اول را برای این فیلم بیرون کشید.

مارال دوستی قرعه فیلم بعدی را به نام فیلم بی رویا بیرون کشید که با حضور آرین وزیر دفتری کارگردان این فیلم، تاریخ 18 بهمن و سانس اول برای اکران آن معین شد.

محسن سرافراز نام بی مادر را به عنوان آخرین فیلم از سبد بیرون کشید که با حضور مرتضی فاطمی کارگردان این فیلم تاریخ 15 بهمن و سانس اول برای نمایش آن معین شد.

در سرانجام این مراسم مسعود نقاش زاده دبیر جشنواره روی صحنه آمد و گفت: به همه سینماگران و روزنامه نگاران خسته نباشید می گویم. جشنواره فیلم فجر ضیافت سینمای ایران است. امیدوارم در این دوره از گردهمایی بزرگ سینمای ایران لذت ببریم. همه آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره خوب بودند و ما باید از بین آنها آثاری را انتخاب کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1401 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 1368

به "جشنواره فجر با اکران فیلم بیرو شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره فجر با اکران فیلم بیرو شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید