شیری: توانایی کسب سهمیه المپیک در پرتاب دیسک را دارم، با مربی خارجی نتایج بهتری گرفته ام

به گزارش تور انگلیس، نایب قهرمان پرتاب دیسک آسیا معتقد است که توانایی کسب سهمیه بازی های المپیک 2020 توکیو را دارد.

شیری: توانایی کسب سهمیه المپیک در پرتاب دیسک را دارم، با مربی خارجی نتایج بهتری گرفته ام

به گزارش تور انگلیس و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، بهنام شیری در مورد برنامه های پیش روی خود گفت: من سال گذشته در مسابقات پرتاب دیسک قهرمانی آسیا در کشور قطر به عنوان نایب قهرمانی رسیدم و به عقیده خودم پتانسیل کسب نتایج بهتر را نیز دارم. مدت زمان محدودی تا بازی های المپیک توکیو باقی مانده و ایمان دارم با کوشش و پشتکار و نتایجی که در کارنامه ام دارم، توانایی کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو را هم دارم.

وی در مورد ارزیابی عملکرد خود تأکید کرد: دوره قهرمانی خوبی را تا الان پشت سر گذاشته ام. من با حمایت فدراسیون زیر نظر چرفکو بهترین رکورد خودم را به میزان 61.82 متر در مسابقات لیگ به ثبت رساندم و بعد از اتمام همکاری او با فدراسیون نتایج من افت کرد. وی به لحاظ علم تمرین و تأثیر روانی، یاری زیادی به من کردند و نتیجه اش هم رکوردی بود که به ثبت رسید. در دوومیدانی رکورد مهم است و شاید من با رکوردهای پایین تر حتی به مدال هم برسم، اما موضوعی که مهم است، رکورد مطلوبی است که به ثبت می رسد، البته جا دارد از زحمات هادی سپهرزاد در مدت زمانی که با او تمرین می کردم تشکر کنم اما برای من پیشرفتم اهمیت دارد.

نایب قهرمان پرتاب دیسک آسیا اضافه کرد: مذاکراتی با جورجی مربی پرتاب دیسک بلاروسی شده و قرار است با او تمرینات مان را شروع کنیم. او قهرمان پرتاب دیسک المپیک و مربی چرفکو نیز بوده است. در صورت شروع اردوی تدارکاتی ام با او و حمایتی که فدراسیون در راستای برنامه ریزی های بلند مدت نموده است، راه موفقیت برایم هموارتر خواهد شد و امیدوارم پاسخ حمایت فدراسیون را هم به خوبی بدهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 65

به "شیری: توانایی کسب سهمیه المپیک در پرتاب دیسک را دارم، با مربی خارجی نتایج بهتری گرفته ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیری: توانایی کسب سهمیه المپیک در پرتاب دیسک را دارم، با مربی خارجی نتایج بهتری گرفته ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید