فال روزانه 18، 02، 1399

به گزارش تور انگلیس، فال روزانه 1399.02.18

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 18 اردیبهشت به جهان آمده ای، تولدت مبارک! سال جاری سالی پر از عشق برایتان است. اگر مجرد هستید به زودی محو فردی می شوید و احساس می کنید که همان نیمه گمشده شماست. اگر هم متاهل اید، شرایطی برایتان فراهم می گردد که قدر خود و رابطه عاطفی تان را بیش از پیش خواهید دانست. در ماه تیر زندگی شما دچار تغییرات و تحولی شده و به نقطه اوج خود می رسد. شما نیز تجربه های شیرینی را خواهید داشت که دیگران حسرت اش را می خورند. در اواخر تابستان شانس در خانه شما را می زند طوری که انتظارش را ندارید. اگر از همین حالا برای اهدافی که در سر دارید کوشش کنید، در اواخر سال به بیشتر آن ها خواهید رسید. روز تولد خود را به فال نیک بگیرید و اولین قدم ها را به سوی خوشبختی بر دارید.

فال روزانه 18، 02، 1399

انرژی بدنی شما به اوج خود رسیده است پس زمان آن است که در یک باشگاه ورزشی، به خصوص ورزش های گروهی، ثبت نام و فعالیت بدنی خود را شروع کنید. مطمئن باشید که مربی تان از آمادگی جسمانی که دارید به وجد خواهد آمد. اعتماد به نفس شما اخیرا بالا رفته است و انرژی مثبت زیادی از اطراف دریافت می کنید، وقت آن است که قدم های اول را برای اهداف بلندتان بر دارید. اگر به دنبال هیجان می گشت تا کمی از انرژی خود را تخلیه کنید، بد نیست به یک مسافرت بروید. بهار زمان خوبی برای کشف و اکتشاف طبیعت است پس معطل نکنید.

تنها چیزی که برای انجام کارهایتان بدان نیاز دارید، اندکی انرژی است. شما آماده عمل هستید و قدرت بسیاری در شما پنهان است فقط کافی است آن را با اراده ای محکم به کار گیرید، مطمئن باشید موفقیت در انتظار شما است. از این که در خصوص موضوعی با نزدیک ترین فرد زندگی تان صحبت کنید، می ترسید، اما این را بدانید که اتفاقات اخیر روی هر دوی شما تاثیر گذاشته است و اگر در خصوص آن اکنون تبادل نظر نکنید، در آینده اوضاع بدتر خواهد شد. با تبادل نظریی درست رابطه عاطفی شما از آنچه فکرش را بکنید، بهتر می گردد.

به یک مراسم دعوت می شوید که احتمالا با کارتان در ارتباط است. توصیه می کنیم تمام برنامه هایتان را کنسل کنید و در این مراسم شرکت کنید. نتیجه این امر شما را غافلگیر خواهد نمود. شما در این مکان با افراد بسیاری که شباهت ها و علاقمندی ها مشترکی با شما دارند، آشنا خواهید شد و حتی با بعضی از آن ها آنقدر ارتباط خوبی برقرار خواهید کرد که در آینده ای نزدیک تبدیل به دوستان صیمیم تان خواهند شد. اگر مدت هاست به دنبال فرصتی برای مسافرت خارج از ایران هستید، اکنون که فرصتش برای شما فراهم شده درنگ نکنید.

امروز زمان خوبی برای یک جا نشستن و در انتظار خوشبختی بودن نیست، وقت آن است که خودتان دست به کار شوید. از جایگاه راحتی تان بعضیزید و حرکت کنید. شما انرژی و ذکاوت لازم را دارید، کافی است آن ها را نشان و تا جایی که می توانید خلاقیت خود را بروز دهید. اخیرا احساس می کنید که رابطه عاطفی شما دچار یکنواختی شده است، شما توانایی آن را دارید که یک رابطه معمولی را تبدیل به عشقی آتشین کنید فقط کافی است در شیوه حرف زدن خود محتاط باشید و کلمات تان را با دقت انتخاب کنید. با مهربانی بیشتر شادی به زندگی شما راه می یابد.

ارتباط برقرار کردن با دیگران در چنین روزی برایتان سخت شده است. احساس می کنید که اطرافیان تان قادر نیستند منظور شما را تمام و کمال دریافت نمایند. سعی کنید در حالی حاضر خیلی روی آن ها حساس نشوید و به آن ها تکیه نکنید. تمرکزتان را روی خود و کارهایتان بگذارید. ایده هایی که به ذهن تان می رسد هم خیلی جدی نگیرید، زیرا ممکن است که شما را گیچ و نگران نمایند. حال زمان خوبی برای فعالیت بدنی است. اگر می توانید ورزش هایی مانند پیاده روی و دوچرخه سواری را که در فضای باز امکان پذیرند انجام دهید تا روحیه تان به بهترین شکل تغییر کند.

احساس می کنید که قدرتی بی کران دارید و هیچ چیز نمی تواند شما را از حرکت باز نگه دارد. با هر اتفاق ناخوشایند به بهترین شکل برخورد می کنید و هیچ مانعی نمی تواند این خوشی و قدرت را از شما بگیرد. سعی کنید این احساسات شدید خود را کنترل کنید. بد نیست برای خود برنامه ای ترتیب دهید و طبق آن پیش روید. این فرصت ها همواره برای شما فراهم نمی شوند پس از آن نهایت استفاده را بکنید. اخیرا از کوره در رفته اید و یکی از دوستان تان را ناراحت نموده اید، همین امروز تلفن را بردارید و از او دلجویی کنید.

فکر می کنید که امروز تمام آدم های اطرافتان با شما دشمنی دارند. شاید مخالفت هایی که می بینید برایتان عظیم و وحشتناک باشند، اما در واقع چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. این اختلافات به دلیل تفاوت آدم ها با یکدیگر است پس خودتان را برای مسائل کم اهمیت، آزار ندهید. ایده ای در سر دارید، اما می ترسید که آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر در خصوص آن مطمئن هستید، به نظرات دیگران اهمیتی ندهید و راه خود پیش بگیرید. فقط هر جا شک و تردید به سراغ تان آمد با دیگران مشورت کنید.

وقت آن است تا برای زندگی خود ساختار و چهارچوب محکمی بسازید. اگر چه این کار در ابتدا ساده به نظر نمی رسد، اما به مرور زمان فرایند آن دست تان می آید و شما به اهمیت شرایطی که در آن هستید و افرادی که با آن ها سر و کار دارید در زندگی تان پی می برید. سعی کنید زمان بیشتری با عزیزان خود به خصوص خانواده بگذرانید و در خصوص مسائل کاری جدی تر عمل کنید. اگر مسائل گذشته خود را حل کنید، خواهید دید که زندگی شما روز به روز بهتر و شیرین تر خواهد شد و چقدر انرژی برای ادامه راه خواهید داشت.

شاید در حال حاضر پیدا کردن نقطه آرامش برایتان سخت و سخت باشد، اما با کمی صبر و البته کوشش همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. امروز سرتان بیش از اندازه شلوغ است و باید تمرکز بیشتری بر کارهایتان بگذارید. این امر باعث می گردد که عشق زندگی تان فکر کند مسئله ای برای شما پیش آمده یا حتی بیمار و ناراحت هستید. بهتر است برای رفع این سوتفاهم با او صحبت کنید و شرایط را برایش شرح دهید. با این روش نگرانی او نیز رفع خواهد شد و حتی ممکن است بتواند به شما در این راه یاری کند.

در حال حاضر درگیری های ذهنی تان زیاد است و وقت سر خواراندن هم ندارید. شما در حال دریافت تصمیم مهمی برای زندگی تان هستید. این تغییرات می تواند آینده شما را بسازد، اما باید عاقلانه عمل کنید. برای این کار ضعف های خود را نادید بگیرید و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. ورزش هم می تواند ذهن شما را باز و در تصمیم گیری بهتر به شما یاری کند. نگرانی به دل راه ندهید، زیرا شانس از هر طرف به سمت شما در حرکت است فقط باید به موقع از آن ها بهره ببرید.

شما دوست دارید در خصوص هر موضوعی با عشق زندگی تان صحبت کنید، اما تبادل نظری امروز شما به خوبی پیش نمی رود. سعی نکنید بر چیزی که بر خلاف نظر او است اصرار کنید. اگر می خواهید مکالمه تان نتیجه مثبتی داشته باشد، بگذارید همه چیز خود به خود و به آرامی جلو رود. شما باید برای رسیدن به خواسته هایتان بجنگید و امروز روز عمل است. حال که خوب در خصوص شرایط حاضر تحقیق و بهترین راه را انتخاب نموده اید، باید وارد عمل شوید. نگران نباشید انرژی و توان شما برای این کار فراوان است. احساس یک آتشفشان در حال فوران را دارید، به غرایز خود اعتماد کنید و دست به کار شوید.

توانایی های شما بالا رفته و اعتماد به نفس کافی دارید، اما فردی جلوی پای شما سنگ می اندازد. سعی کنید او را نادیده بگیرید و به جای تلف کردن انرژی و زمان تان برای بحث با او، بر خود و هدف هایتان تکیه کنید. خبر خوب این است که در های رحمت به روی شما باز شده است کافی است کمی سخت کوش تر باشید و سرعت خود را بالاتر ببرید. اگر اخیرا از رابطه عاطفی خود ضربه خورده اید، امروز کمی با خود خلوت کنید و در خصوص آن بیاندیشید. واقعا از آن چه می خواهید؟ چقدر این رابطه برای شما ارزش دارد؟ برای تصمیم دریافت عجله نکنید.

منبع: برترین ها
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 427

به "فال روزانه 18، 02، 1399" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 18، 02، 1399"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید