منطقه آزاد تجاری در مازندران ایجاد گردد

به گزارش تور انگلیس، سیدهادی حسینی در تبادل نظر با خبرنگاران با اشاره به سه بندر بزرگ امیرآباد، نوشهر و فریدونکنار در استان مازندران، گفت: با وجود این سه بندر بزرگ در استان می توان برای توسعه استان کوشش کرد و ظرفیت خوبی برای ایجاد منطقه آزاد تجاری در استان است.

منطقه آزاد تجاری در مازندران ایجاد گردد

جهت دریافت مشاوره خدمات موشن گرافیک از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی سناریو تا ساخت تیزر و موشن گرافیک حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با اعلام اینکه باید تجارت در استان تقویت کنیم، توضیح داد: باید خط پروازی مازندران به آسیای میانه به عنوان بازار هدف در مسائل تجاری هستند، ایجاد گردد.

وی با توجه به اینکه می توان از جنگل به عنوان یک فرصت استفاده کرد، اضافه کرد: جنگل می تواند به عنوان قطب توسعه استان در نظر گرفته گردد اما در حال حاضر به جای فرصت به تهدید تبدیل شد.

حسینی با اعلام اینکه محیط زیست مانعی برای ایجاد سد در استان است، اضافه کرد: با توجه به اینکه مازندران یک استان پر باران است از کمبود و نبود آب دچار مشکل شده است.

وی با بیان اینکه تعطیلی کارخانجات در سالهای گذشته موجب بیکاری جوانان شده است از دولت خواهان حمایت به حوزه صنعت، کشاورزی و گردشگری شد.

حسینی با بیان اینکه باید کل استان به صورت یک شهر دیده گردد، گفت: باید برای توسعه استان از همه طرفیت های مازندران استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 118

به "منطقه آزاد تجاری در مازندران ایجاد گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منطقه آزاد تجاری در مازندران ایجاد گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید