کرونا، انتقاد نخست وزیر الجزایر از کسانی که مردم را به ماسک نزدن تشویق می نمایند

به گزارش تور انگلیس، نخست وزیر الجزایر افرادی که مردم را به استفاده نکردن از ماسک تشویق می نمایند به داشتن اهداف سیاسی درپشت پرده متهم کرد.

کرونا، انتقاد نخست وزیر الجزایر از کسانی که مردم را به ماسک نزدن تشویق می نمایند

به گزارش گروه بین الملل تور انگلیس به نقل از روزنامه الخبر الیومی چاپ الجزیره، نخست وزیر الجزیر گفت: افرادی که مردم را به استفاده نکردن از ماسک هنگام خروج از خانه تشویق می نمایند، دارای اهداف سیاسی در پشت پرده هستند.

عبدالعزیز جراد با تاکید بر اینکه دولت با کسانی که سبب شیوع ویروس کرونا در کشور شوند، به شدت برخورد خواهد نمود، گفت: سخنان دور از حقیقت و غیر مسئولانه آتش فتنه را در میان ملت برافروخته می نماید و سبب شیوع ویروس کرونا در کشور و جان باختن مردم می گردد.

بعضی شهروندان الجزایری معتقدند که کرونا خرافه است و یا با اهداف سیاسی منتشر شده است.

نخست وزیر الجزایر از مردم این کشور خواست برای رفع شدن کرونا دست به دعا بردازند و توضیح داد: بعد از ریشه کنی کرونا همگی در مساجد نماز خواهیم خواند.

به نوشته این روزنامه الجرایری، مقامات الجزیره به منظور جلوگیری از ابتلای شهروندان به ویروس کرونا استفاده از ماسک را در خودروها اجباری و برگزاری هرگونه مراسم و تجعات خانوادگی را ممنوع کردند.

دولت الجزایر در مناطقی که از لحاظ شیوع ویروس کرونا در شرایط قرمز هستند، فعالیت مراکز تجاری و بازارهای هفتگی را به مدت 15 روز تعطیل کرد و کسانی که با مقررات قرنطینه بهداشتی مخالفت نمایند، به پرداخت جریمه اقتصادی محکوم خواهند شد.

بر اساس بیانیه کمیته مبارزه با کرونا در الجزایر با ابتلای 298 نفر به این ویروس شمار بیماران کرونایی به 13 هزار و 571 نفر رسید که از این تعداد 9 هزار و 674 بیمار بهبود یافتند و 905 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

الجزایر یکی از کشورهای شمال آفریقا (مغرب عربی) است که بیشترین آسیب را از شیوع ویروس کرونا متحمل شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 467

به "کرونا، انتقاد نخست وزیر الجزایر از کسانی که مردم را به ماسک نزدن تشویق می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا، انتقاد نخست وزیر الجزایر از کسانی که مردم را به ماسک نزدن تشویق می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید