اروپا در مقابل اقدامات ضد بشری آمریکا مواضع جدی اتخاذ کند

به گزارش تور انگلیس، حسن روحانی با اشاره به رفتار آمریکا در خروج از برجام و وضع تحریم ها و فشار حداکثری علیه ملت ایران گفت: اروپا باید در مقابل اقدامات ضد بشری آمریکا مواضع جدی اتخاذ کند.

اروپا در مقابل اقدامات ضد بشری آمریکا مواضع جدی اتخاذ کند

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه سیاسی تور انگلیس، زوران میلانوویچ و حسن روحانی روسای جمهور ایران و کرواسی امروز دوشنبه در یک گفت و گوی تلفنی بر توسعه و تعمیق مناسبات و همکاری ها تاکید و بر ضرورت همکاری همه کشور ها برای مقابله با ویروس کرونا که تقریبا همه کشور های دنیا را درگیر نموده است، تاکید کردند.

روسای جمهور ایران و کرواسی همچنین ضمن ابراز همدردی با مردم دو کشور در شرایط سخت درگیری با بیماری کرونا، اشتراک تجربیات و توانمندی ها در جهت مقابله با این بیماری را ضروری خواندند.

روسای جمهور دو کشور همچنین در این گفت و گوی تلفنی ضرورت همراهی و کمک همه کشور های دنیا در شرایط سخت امروز و مقابله با رفتار های یک جانبه گرایانه بعضی کشور ها را مورد تاکید قرار دادند.

حسن روحانی، با اشاره به رفتار غیرقانونی، غیرمنطقی و غیر انسانی آمریکا در خروج از برجام و وضع تحریم ها و فشار حداکثری علیه ملت ایران، گفت: تداوم این رفتار اقدامی ضد بشری است و ایران انتظار دارد کشور های اروپایی با اینگونه رفتار ها مقابله نموده و مواضع جدی اتخاذ نمایند.

رئیس جمهور کرواسی نیز در این گفت و گوی تلفنی با اشاره به روابط خوب دو کشور و اهمیت توسعه و تعمیق مناسبات با ایران، گفت: ایران به عنوان کشوری با تمدن دیرینه و صندلی ممتاز در منطقه از اهمیت ویژه ای برای کرواسی برخوردار است.

زوران میلانوویچ اقدام آمریکا در افزایش تحریم و فشار علیه ایران در این شرایط سخت را غیر انسانی و نادرست خواند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 310

به "اروپا در مقابل اقدامات ضد بشری آمریکا مواضع جدی اتخاذ کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اروپا در مقابل اقدامات ضد بشری آمریکا مواضع جدی اتخاذ کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید