اطلاعیه ایران خودرو و سایپا در مورد فرآیند قرعه کشی

به گزارش تور انگلیس، دو خودروساز عظیم کشور با صدور یک اطلاعیه مشترک، نکاتی را پیرامون فرآیند قرعه کشی طرح فروش فوق العاده خودرو تشریح کردند.

اطلاعیه ایران خودرو و سایپا در مورد فرآیند قرعه کشی

به گزارش سایپانیوز، علاوه بر اشاره به حضور کنندگانی از نهاد های نظارتی و رسانه های همگانی در زمان قرعه کشی، اعلام شده است که متقاضیانی که نام آن ها در این قرعه کشی برگزیده می شود، باید در 48ساعت پس از اعلام نتایج، وجه خودرو مورد نظر خود را واریز کنند.

مشروح اطلاعیه مشترک خودروسازان به توضیح زیر است:

پیرو جلسه مورخ 99.3.9 کمیته خودرو که با حضور اعضای کمیته اعم از وزارت صنعت، معدن و تجارت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور و دو شرکت خودروساز (گروه صنعتی ایران خودرو و گروه خودروسازی سایپا) برگزار شده، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان حضور در فرآیند فروش فوق العاده ویژه ایام عید سعید فطر می رساند:

1- جهت اطمینان بخشی به افکار عمومی در صحت و دقت قرعه کشی، نهاد های نظارتی و رسانه ها در تمامی مراحل قرعه کشی، حضور خواهند داشت.

2- بلافاصله پس از اتمام فرآیند قرعه کشی، اطلاع رسانی لازم در سایت هر یک از خودروسازان به تفکیک خودرو انجام خواهد شد.

3- متقاضیان مکلفند ظرف 48 ساعت پس از اعلام منتخبان از سوی خودروسازان، نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند؛ ضمن اینکه در صورت عدم واریز وجه، اسامی نفرات جایگزین از محل رزرو، توسط خودروساز و با تائید دستگاه های نظارتی اعلام می شود.

4- صرفاً سند فروش خودرو از سوی خودروساز، با درج عبارت ترهین یکساله در فروش فوق العاده، به خریداران تحویل و شناسنامه مالکیت خودرو (برگ سبز) از سوی پلیس راهور تحویل خودروساز شده که پس از اتمام دوران ترهین، از سوی خودروسازان، تحویل خریدار خواهد شد.

5- با توجه به مفاد قرارداد فروش؛ امکان فروش وکالتی خودرو های ثبت نامی از سوی متقاضیان در دوران ترهین وجود نخواهد داشت.

6- متقاضیانی که ظرف 36 ماه گذشته از خودروسازان، خودرو خریداری نموده یا پلاک فعال داشته باشند، از فهرست قرعه کشی حذف خواهند شد.

منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 378

به "اطلاعیه ایران خودرو و سایپا در مورد فرآیند قرعه کشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه ایران خودرو و سایپا در مورد فرآیند قرعه کشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید