انعقاد تفاهمنامه بین دانشگاه امیرکبیر و انجمن دانش بنیانهای سلامت

به گزارش تور انگلیس، به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران بین دکتر حسین حسینی تودشکی معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دکتر حسین وطن پور رئیس هیات مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران منعقد شد.

انعقاد تفاهمنامه بین دانشگاه امیرکبیر و انجمن دانش بنیانهای سلامت

هدف از انعقاد این تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی در حوزه سلامت است.

براساس این تفاهم نامه مرکز نوآوری دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران اختصاص می یابد تا فعالیت های مشترک دانشگاه و این انجمن صورت گیرد.

براساس این تفاهم نامه انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران متعهد می گردد تا به وسیله متخصصان و مشاوران خود، نسبت به ارایه مشاوره های رایگان لازم به فناوران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر مرتبط در حوزه سلامت اقدام کند.

انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران متعهد می گردد تا طرح های ارایه شده فناوران دانشگاه صنعتی امیرکبیر را که آمادگی لازم برای ورود به عرصه تجاری دارند، به طور رایگان آنالیز و در رویدادهای کمیته تجاری سازی انجمن در معرض آنالیز سرمایه گذاران عظیم حوزه سلامت قراردهد.

انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران متعهد می گردد رایزنی لازم با چهار صندوق از صندوق های فناوری سلامت و حداقل دو بانک از بانک های همکار برای اخذ تسهیلات لازم به طرح ها و شرکت های مستقر در دانشگاه را انجام دهد.

همچنین انجمن متعهد می گردد تا در خصوص همکاری فناوران دانشگاه در شرکت های صنعتی حوزه سلامت، رایزنی لازم ایجاد گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 1020

به "انعقاد تفاهمنامه بین دانشگاه امیرکبیر و انجمن دانش بنیانهای سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انعقاد تفاهمنامه بین دانشگاه امیرکبیر و انجمن دانش بنیانهای سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید